Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Вікна REHAU

 вікна Відмінна шумо - і теплоізоляція, підвищена пожежостійкість, надійність, естетична привабливість і простота догляду всі ці переваги характерні для сучасних металопластикових вікон Рехау.

ціни на вікна рехау

на вибір представлені віконні системи для скління приміщень з різними вимогами міцності та енергозбереження !

кожен вид відрізняється вартістю, індивідуальними властивостями і підходить для скління в різних умовах.

особливості різних профільних систем

Rehau ecosol Design 60

рехау екосол 60

– класичний вид профільної системи, що дозволяє втілити в реальність різні віконні рішення, для якого характерно два найважливіших переваги – економічність і якість. Гладка поверхня профілю робить зовнішній вигляд вікна естетично привабливим, здатним прикрасити будь-яке житло. Ці конструкції – ідеальний варіант для скління невеликої площі з використанням двокамерного енергозберігаючого пакету.

Металопластикові вікна Рехау на основі профільної системи Rehau ecosol Design 60 надійно захищають приміщення від проникнення пилу і вологи, а також сприяють створенню комфортного мікроклімату. Система профілю є безпечною для навколишнього середовища. Найчастіше з її використанням виробляють вікна і двері, що мають стандартні розміри.


Rehau ecosol Design 70

рехау екосол 60
Металопластикові вікна рехау екосол 70!
  • 5-ти камерна система;
  • виготовлені з високотехнологічних матеріалів;
  • мають підвищену шумоізоляцією;
  • мають ідеальні форми;
  • склопакет 32-40 мм;
  • володіють підвищеним тепловим захистом (5 повітряних камер, 70 мм);Rehau Brillant-Design

рехау екосол 60

– основа дуже теплого і красивого вікна преміум-класу, яке відповідає високим естетичним і технічним вимогам. Ці профілі відрізняються ексклюзивним дизайном, створені на основі інноваційних технологій, зручні в експлуатації. Такі вікна & ndash; благородна прикраса будь-якого будинку, що надає завершений, ідеальний вигляд будь-якого інтер'єру. Профілі Rehau Brillant-Design підходять для вікон і балконних дверей в споруджуваних або реконструйованих будівлях. З їх допомогою легко реалізувати незвичайні дизайнерські задумки, різні архітектурні експерименти. Ці вікна Рехау в Києві представлені широким вибором колірних рішень, імітують ефект глянцю, дерев'яну поверхню і т. д.

Rehau GENEO

рехау генео

– профільна система, яка використовується в дорогих металопластикових конструкціях, що забезпечує максимальну теплоізоляцію. Енергоефективна конструкція затребувана в приміщеннях з пасивним опаленням. Вікна на її основі стійкі до атмосферного впливу і негативного впливу навколишнього середовища. Такі профілі & ndash; справжній прорив у виробничій галузі, вони відрізняються високим рівнем споживчих характеристик. Ціна вікон Рехау цього виду є досить високою, повністю виправдовує незаперечну якість.

фурнітура і склопакет & ndash; важлива складова вікон Rehau

фурнітура мако

сучасна металопластикова конструкція не може існувати без склопакета і якісної фурнітури. Скла, між якими утворюються повітряні камери, називають склопакетами-одно - або двокамерними . Завдяки інноваційним методикам виготовлення пластикових вікон сьогодні є можливість створювати склопакети, що володіють особливими властивостями. Цей важливий конструктивний елемент захищає приміщення від холоду, вологи, сонячних променів, пилу, проникнення непроханих гостей.

від якості фурнітури залежить надійність віконної конструкції і термін її експлуатації. Вона відповідає за функцію відкривання і закривання вікна, забезпечує щільне прилягання стулки до рами. Вікно з хорошою фурнітурою складно зламати зовні.

що впливає на остаточну вартість?

в процесі виробництва вікон Rehau використовується оригінальний німецький профіль і фірмові комплектуючі, що забезпечують надійність і безпеку готової конструкції.

багатьох покупців цікавить питання :чому ціни на вікна Рехау в Києві у всіх виробників різні? Пояснити таку особливість просто & ndash; металопластикові конструкції у кожної фірми відрізняються по комплектації і якості, але при цьому об'єднані одним брендом Rehau, що поставляє основу виробів – профілі. Від них залежить тільки 24% вартості, на формування загальної ціни впливає якість фурнітури, армування, комплектуючих, установки і т. д.

Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick