Контакти компанії
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
вул. Автозаводська 83 1-пов.
м.Київ Україна
,
Київська обл.
(04114)
E-mail: balkony.vikna@gmail.com
лого
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00

Як правильно вибрати якісне вікно?

зроблено в Німеччині-значить зроблено якісно. Що ж стосується нашої української якості відповісти досить складно.

Висока якість німецького профілю не викликає сумнівів

а ось як йде справа з вікном пвх, адже збирають його в Україні ?
Насправді вікна рехау такі хороші ? Чи український профіль не гірший ?

ці два питання хвилюють кожного хто задумався поміняти вікна. І для того що-б відповісти на ці питання, необхідно розібратися-яке вікно можна назвати дійсно якісним !

яким має бути вікно що-б виконувати свої основні функції:

для початку давайте розберемося яка частина вікна за що відповідає !

    & nbsp;найперше (напевно і найважливіше) – це збереження тепла або енергозбереження. Саме з цього більшість вирішує замінити старі дерев'яні на нові металопластикові вікна .

    дивно як багато ми спостерігаємо реклами профільних систем, нам пояснюють який "теплий" профіль, скільки в ньому камер і забуваю про головне, - що площа поверхні вікна складається на 85% зі скла . Саме на скло і припадає 85% втрати тепла з вашого будинку . Робимо висновок, що при виборі вікна, насамперед звертаємо увагу на склопакет .

а що ж таке склопакет ?

Два і більше скла з'єднаних герметично за допомогою дистанційної рамки (заповненої абсорбентом вологи) і герметика на відстані один від одного - і називається склопакетом .

відстань між стеклами утворюють герметичну камеру, якщо це два скла – такий склопакет називають однокамерним, коли три скла двокамерним.

    велика частина встановлюваних вікон має трикамерний профіль і двокамерний склопакет шириною 32мм ( 4х10х4х10х4 ) . Такий склопакет дуже & quot;теплий & quot; і володіє високою шумоізоляцією .Сучасні склопакети маю ширину від 24 мм до 48мм.


Комфорт і мікроклімат.


    фурнітура друга за важливістю складова вікна, її основне призначення - відкривання стулки.
Таким чином вікно без фурнітури-може бути тільки глухим.

    механізм фурнітури має безліч замків по периметру стулки які забезпечує щільний притвор вікна не допускаючи продування.
Фурнітура може бути як поворотною так і поворотно-відкидною . У першому варіанті стулка відкривається в горизонтальній площині(з ліво на право або навпаки), другий варіант доповнюється вертикальним не повним розорюванням стулки (служить для провітрювання).

    & nbsp; Для вентиляції пластикових вікон також використовується мікропровітрювання, ще його називають - щілинне провітрювання або зимове, воно досягається поворотом ручки на 45 градусів, при цьому стулка відкривається на 5мм і повітря вільно надходить в приміщення.
    & nbsp; це важливо враховувати: нові вікна пвх забезпечують дуже високий ступінь герметичності віконних прорізів і не мають продування через щілини, тобто не мають протягів. Тому необхідно приділяти особливу увагу провітрювання приміщення.Погане провітрювання може привести до наступних наслідків: підвищена вологість (утворення конденсату на стеклах, утворення грибка), недолік кисню - це погане самопочуття і головні болі.


Безпека. Протизламна фурнітура


в асортименті виробників віконної фурнітури є багато варіантів протизламної комплектації. Вікно може комплектуватися як на 100% так і мати окремі протизламні елементи. Найпростіший варіант убезпечити вікно-Поставити ручку з замком. Чи не на багато дорожче поставити один з елементів протизламної фурнітури, такий варіант значно ускладнить проникнення через вікно. Встановивши повністю протизламну фурнітуру, грабіжник зможе потрапити в будинок тільки розбивши склопакет. Для повного захисту вікна, залишається встановити броньований склопакет.


Матвіїв Ю. Н. 2012-11-19
Поділиться у соціальних мережах:

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick