Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Про компанію - "Балкони та Вікна"

Компанія «Балкони та вікна»: ваш надійний партнер перевірений часом.

У компанії «Балкони та вікна» ми прагнемо надавати клієнтам першокласні продукти та послуги. Наша пристрасть до якості та увага до деталей помітні у всьому, що ми робимо, від процесу проектування до остаточного встановлення.

Ми є авторизованим партнером REHAU, що означає, що ми можемо запропонувати найновішу та найкращу продукцію одного з провідних виробників галузі. Наші тісні відносини з REHAU дозволяють нам надавати нашим клієнтам найкращі можливі рішення для їхніх потреб у вікнах та балконах.

Ми віримо у важливість правильного монтажу, тому всі наші монтажні роботи виконуються відповідно до галузевих стандартів, включаючи рекомендації ДСТУ та REHAU. Наша команда експертів добре навчена та оснащена для виконання навіть найскладніших проектів, гарантуючи, що ваші нові вікна та балкони виглядатимуть та працюватимуть чудово протягом багатьох років.

На знак визнання нашої відданості якості ми пропонуємо повну 10-річну гарантію на всі наші продукти та послуги. Ця гарантія є свідченням нашої довіри до нашої роботи та продукції, яку ми надаємо. Ми віримо, що наші клієнти заслуговують на найкраще, і тому ми завжди прагнемо покращувати та розвивати наші пропозиції.

Незалежно від того, чи хочете ви замінити старі вікна, додати новий балкон у свій будинок або просто оновити існуючі вікна, компанія «Балкони та вікна» тут вам допоможе. Наша мета – спростити процес вибору вікон і балконів, зробити його більш комфортним і швидким, а також повністю задовольнити потреби наших клієнтів, надаючи повний комплекс супутніх послуг. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо вам допомогти!

Офіс віконної компанії на оболонь Київ - вулиця автозаводська 83

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick