Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Два варіанти по збільшенню площі балкона:

Винос по підвіконню

каркас виносного балкона

Розширення балконної плити

збільшення плити в хрущовці

Винос по підвіконню

 
 
каркас виносного балкона
дуже популярний і недорогий спосіб отримати додатковий простір на балконі.

Метою такого виносу служить можливість встановити широкий підвіконня не займаючи простір існуючого балкон. Тому його ще називають винос по підвіконню.

Винос такого типу можливо виготовити практично на кожному балконі. Для такого типу робіт немає необхідності отримувати будь-які дозволи від БТІ та ін.

Виготовляється конструкція з металевого куточка 32х32х3 (окремі частини конструкції можуть виготовлятися заздалегідь-це зменшить час проведення робіт на балконі), розміри і вид залежить від балкона і глибини виносу.

Короткий і довгий винос

 
 

схема короткого виносу по підвіконню

Короткий винос зашивається ранілой (метал за типом відливу і козирка) білого кольору-це забезпечує міцність і герметичність конструкції. Надалі такий короб в місцях стику з бетоном " задувається" піною, а нахлест металу замазується силіконом. Сам короб заповнюється мінеральною ватою або іншим утеплювачем-що дозволить отримати теплий підвіконня з виносом.

Металевий короб на стиках з бетоном " продувається "(заповнюється) піною, а в місцях нахлеста металу обробляється герметиком . Весь внутрішній обсяг заповнюється мінеральною ватою. Разом" на виході " ми отримуємо дуже теплий винос.

схема довгого виносу по підвіконню

довгий винос зашивається по висоті сайдингом або профнастилом. Під обшивку в площину з каркасом встановлюємо твердий листовий утеплювач стіродур (пінополістирол).

такий тип виносу властивий для більш ранніх будівель-це хрущовки, сталінки і гостинки. Парапет таких балконів і лоджій виготовлений з металевих прутів і пластин, стан яких не завжди в "хорошому" стані. На місці майстер зможе визначити необхідність додаткового зміцнення; як правило при влаштуванні довгого виносу парапет стає більш міцним без додаткових робіт. Правильна конструкція виносу стає новим "скелетом" закріплює балкон у всіх точках примикання стін і плити.


Лоджія

 
 

лоджія-має скління тільки по довжині балкона, в залежності від типу забудови буває металевий і бетонний парапет (парапет - то на чому стоять вікна, зазвичай від підлоги на висоту 1 -1,2 м). Від парапету залежить який винос буде встановлюватися. Для бетонного парапету виготовляється так званий короткий винос, коли винос опускається по парапету тільки на 30-35 см. на металевому парапеті виварюється конструкція від основи (край плити з боку вулиці) плити під кутом на зустріч крайньої точки розмітки виносу.




винос в хрущовці на всі боки

Балкон

 
 

Балкон-скління може бути по двох або трьох сторонах, аналогічно лоджії в залежності від типу забудови буває металевий і бетонний парапет .

дах для виносу.для виносу по підвіконню немає необхідності виготовляти навіс або дах, так як розмір утворилася порожнечі не перевищує 30-40. Закривається все це подовженим козирком, за потребою можливо додати ще один шар металевого нащельника (захист для виносу на першому поверсі від вандалів скидають сміття з балконів верхніх поверхів).



Розширення балконної плити

 
 
збільшення плити в хрущовці
можливість значно розширити простір вашого балкона

На скільки багато можливо розширити плиту балкона визначає майстер за місцем. Враховується стан несучих стін і плити;" шкідливі " сусіди також можуть перешкодити максимальному розширенню. За законом будь-яке розширення площі балкона необхідно узаконити в органах БТІ (центри реєстрації), - це питання обов'язково буде вирішуватися під час продажу квартири. Якщо ви плануєте розширення плити більш ніж на 40 см, потрібно враховувати, що вартість збільшується за кожні додаткові 10 см на 20-25% . Для розширення на 60 см у всі сторони може знадобиться обв'язка по фасаду і закріплення швелера з боку приміщення; кількість металу і точок кріплення прямо пропорційно пов'язано з вартістю вашого проекту.

При розрахунку вартості ми намагаємося враховувати побажання і можливості наших клієнтів і складаємо Кошторис індивідуально для кожного проекту. Кількість матеріалів на схожих об'єктах може відрізнятися - відповідно і вартість.

Зашиваємо балконну плиту профнастилом

 
 
конструкція виносної плити вид знизу
конструкція виносної плити
зашивання виносної плити вид з боку
зашивання виносної плити

на фотографії балконна плита зашита профнастилом по низу і торець закритий коробом з фарбованого оцинкованого металу

конструкція плити не передбачає заливку бетоном, замість цього заповнюється мінеральною ватою.



ви все ще без балкона ? - тоді ми йдемо до вас!

Виготовлення балконів:

 
 
  • Ми із задоволенням відповімо
  • на Ваші запитання і допоможемо
  • прийняти правильне рішення!

прибудова балкона:

 
 
щасливим власникам балконів на першому поверсі відкриваються широкі простори
прибудова балкона біля Ленінградської площі

як дізнатися вартість пристрою прибудови ?

 
 

для того щоб ми могли зробити розрахунок правильно і швидко, потрібно відповісти на кілька важливих питань.

перше про що варто задуматися - це як поставляться до Вашого рішення сусіди. Згода, схвалення сусідів, буде обов'язково інакше справа може дійти і до суду. Обов'язково отримаєте рішення мешканців в письмовому вигляді, в подальшому це може ще не раз стане в нагоді.

другим кроком послужити рішення отримати дозвільні документи на прибудову балкона. Згідно із законом перед початком будівельних робіт необхідно отримати затверджений проект. Інший варіант прискорює процедуру - це узаконити вже існуючу прибудову. Під час проведення будівельних робіт Ви можете займатися отриманням необхідних документів.

тепер потрібно вирішити який тип прибудови вас цікавить ?

 
 

від типу прибудови залежить складність отримання дозвільних документів. Існує два основних типи: 1. Прибудова на фундаменті 2. Без влаштування фундаменту

для оцінки будівельних робіт, одним з основних параметрів будуть габарити майбутнього об'єкта: висота, довжина і глибина (якщо без фундаменту-Висота над землею)

Бюджет прибудови умовно можна розділити на дві частини: 1. витрати на оформлення документів по узаконенню 2. будівельні роботи з облаштування

прибудова балкона Лівий берег

➥ Галерея. Дивитися фото виносних балконів

колаж виносних балконів

Безпека, дозволи та вартість робіт:

 
 

  • Для кожного балкону, необхідний індивідуальний підхід, тому єдиного рішення для всіх, не існує! Остаточно приймається рішення про можливість проведення робіт, тільки після того як майстер відвідає об'єкт.

  • Всі зміни розмірів балкона до 30см і більше 30 см, буде розцінюватися органами БТІ (центри реєстрації) як перепланування. Далі докладніше для кожного випадку.

Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick