Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Броньовані двері-комфорт і безпека

броньовані двері

щорічно рівень злочинності на території нашої країни зростає в кілька разів. Все частіше зловмисники намагаються пробратися в чуже житло, щоб забрати звідти цінні речі. Захистити себе, свою сім'ю і накопичене роками майно сьогодні нескладно. Для цього необхідно купити якісні вхідні металеві двері, здатні запобігти несанкціонованому проникненню, а також забезпечити хороший рівень звукоізоляції і теплоізоляції в приміщенні.


броньовані двері-максимальний рівень захисту


До вхідних дверей пред'являються особливі вимоги. Максимально їм відповідають броньовані моделі. Їх основна характеристика-підвищений рівень стійкості до зломів. Досягається це завдяки використанню якісних матеріалів і надійних замкових систем. Сучасні броньовані двері володіють і іншими перевагами.

до переваг можна віднести:


  • унікальна конструкція, що дозволяє захистити приміщення від сторонніх звуків і зберегти тепло в будинку;
  • високий ступінь витривалості, надійності і довговічності;
  • наявність складних замків різного типу;
  • стійкість до загоряння, сильних фізичних ударів, вологи і ультрафіолету;
  • привабливий зовнішній вигляд, що вселяє впевненість і змушує захоплюватися.

перш ніж вибрати металеві двері, необхідно дізнатися, який саме повинен бути броньований захист. Допоможуть в цьому поради справжніх експертів.

бронедвері: а що всередині?


конструкція:

будь-яка сучасна металева вхідні двері складається з коробки, рами і двох полотен. Зовнішнє виготовляється з декількох листів сталі. Між останніми є звукоізоляційні та теплоізоляційні прошарки-пінопласт, скловата, екструдований пінополістирол, спінений поліуретан, мінеральна плита, гофрований картон та інше. Властивості конструкції залежать від типу матеріалу і його товщини. Кращими якостями володіють броньовані вхідні двері, що складаються з комбінованих матеріалів. Товщина кожного сталевого листа повинна перевищувати два міліметри. Важливо, щоб коробка була укріплена ребрами жорсткості. Внутрішнє дверне полотно може бути як металевим, так і дерев'яним.

комплектація:

на особливу увагу заслуговують замки. Закриваються надійні вхідні двері за допомогою 1-10 рухомих ригелів. Вони здатні зафіксувати полотно в нерухомому стані. Кількість замків варіюється від 1 до 4. По периметру конструкція оснащується ущільнювачем. Таким чином забезпечується максимальний рівень захисту і герметичності. Як декор сьогодні застосовуються обшивки, ковані елементи, барвники різних кольорів. При виборі моделі потрібно брати до уваги особливості інтер'єру квартири і парадної.

де придбати:

Купити броньовані двері в Києві можна в спеціалізованих магазинах. Їх ціна варіюється в різних межах. Експерти не рекомендують економити на покупці, вибираючи вироби сумнівного походження. Щоб придбати якісний товар, не переплативши посередникам, варто звертатися в інтернет-магазини, які виступають офіційними дилерами. Перед тим як купити броньовані двері, потрібно переконатися в наявності сертифікатів, що підтверджують якість і гарантій, що дозволяють скористатися послугами заміни або ремонту виробу в разі поломки.


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick