Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

вікна Свіже рішення від компанії rehau, на заміну системі Euro Design прийшла ecosol design - Більше світла Вашому дому ! Адекватна вартість і висока якість поєднано воєдино в вікнах рехау екосол дизайн 70. П'ятикамерний профіль відповідає нормам ДБН для всіх регіонів України.Як ми зберігаємо тепло і затишок у вас вдома?
 
 
Переваги енергозберігаючого склопакета

лого


якпрацює енергозберігаючий склопакет


Енергозбереження, Шумоізоляція, повітро - і водопроникність
рехау екосол 60

Пластикові вікна Рехау відповідають найвищим стандартам енергозбереження житлових будинків: при наявності автономної опалювальної системи витрати на покупку даного профілю окупаються в повному обсязі через 3-4 роки, а житло буде завжди теплим і максимально затишним.
Віконні конструкції Rehau володіють високим рівнем звукоізоляції в 43 дБ. Що стосується повітропроникності і водопроникності, то ці вікна мають 4 і 9 класи відповідно (згідно EN12207 і EN12208).

Вікна Рехау Ecosol Design 70 являє собою п'ятикамерну віконну систему, що забезпечує максимальне пропускання світлових променів завдяки зменшенню рами / стулки.

Сертифіковані випробування якості

Профільні системи Рехау були піддані сертифікованим випробуванням в умовах інтенсивних температурних перепадів, опромінення ультрафіолетовими променями, опадів і в інших екстремальних умовах. Дані випробування показали, що міцність вікон не зменшується, а колір зберігається на 100%. Металопластикові профілі Рехау Екосол 70 залишаються стійкими до різних хімічних речовин: кислот, лугів, побутових миючих засобів, а також ароматичним спиртів і вуглеводнів.

Більше світла!

Системи Rehau Ecosol розроблялися відповідно до потреб сучасного людства. Саме тому нові пластикові вікна мають відповідний девіз:»більше світла і теплоти в житті". Металопластикові вікна Рехау Ecosol пропускають в приміщення на 13% більше світлових променів, ніж інші ПВХ конструкції при таких же габаритах.

Елегантний дизайн

Вікна Екосол Дизайн 70 виглядають набагато елегантніше будь-яких інших пластикових віконних конструкцій. Вони забезпечують домовласників прекрасним панорамним видом на зовнішній світ. При цьому вікна візуально розширюють простір житла, стираючи межі між вулицею і самим приміщенням.

Вартість Ecosol Design 70

Порівняльна оцінка технічних параметрів профільних конструкцій Ecosol з іншими системами Rehau показує, що вікна Екосол Дизайн 70 в декількох характеристиках навіть виграють у своїх прототипів. При цьому вартість таких профільних трохи нижче, що робить їх доступними для всіх домовласників.  • Ми із задоволенням відповімо
  • на Ваші запитання і допоможемо
  • прийняти правильне рішення!
Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick