Контакти компанії
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
вул. Автозаводська 83 1-пов.
м.Київ Україна
,
Київська обл.
(04114)
E-mail: balkony.vikna@gmail.com
лого
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00

Ви вирішили купити вікна-що далі?

як при будівництві нового будинку, так і при капремонті в уже існуючому, а також при необхідності поліпшити енергозбереження, посилити захищеність від зовнішніх шумів, часто виникає необхідність купити вікна. Ми реалізуємо енергозберігаючі світлопрозорі конструкції як в Києві, так і в Київській області. Компанія» балкони і вікна «є авторизованим партнером компанії» Рехау " - що вже, погодьтеся, говорить багато про що.

вікно "Рехау синього « стоїть прямо в нашому офісі, і всі бажаючі можуть прибути туди, подивитися, що ж це за» звір" такий. Зі свого боку можемо відповідально заявити-третє ущільнення, реалізоване в даній моделі, дійсно допомагає економити тепло. Звукоізоляція гарантована на рівні 46 децибел.

Вам потрібно встановити вікна в Києві?

що ж, наші фахівці, які навчалися на курсах, організованих самим німецьким виробником вікон і фурнітури, на відмінно впораються з цим завданням! Гарантується проведення євромонтажу, після якого виключені всякого роду піддування, просочування вологи, обмерзання склопакетів, труднощі з відкриттям і закриттям вікон.

спеціальна відкриваюча ручка антивзломной і антивандальної конструкції припаде до душі всім, особливо в наш бурхливий і неспокійний час. Нічого платити за неї додатково не треба. Сучасні металопластикові вікна монтуються нами з п'ятирічною повною гарантією якості. Рекомендуємо настійно перед подачею замовлення зателефонувати нам і ще раз уточнити всі нюанси, тонкощі. У тому числі щодо ціни і термінів виконання послуги.

Всі використовувані комплектуючі повністю оригінальні і відповідають найвищим практичним вимогам. Мороз і вітер, інтенсивне використання (якщо дотримуються правила, звичайно) протягом штатного терміну використання нітрохи не страшно для вікон і їх фурнітури. До речі, завдяки фурнітурі МАКО навіть раптовий натиск повітря (при пориві вітру) не призведе до грюкання вікна, і ні воно саме, ні рама не постраждають. Передбачений в нашій продукції спеціальний режим зимового провітрювання, що дозволяє знизити проникнення холоду в студені місяці і притому гарантувати завжди свіжість в приміщенні.

Поділиться у соціальних мережах:

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick