Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Навіщо потрібна обшивка балкона

Обшивка профнастилом чи сайдингом потрібна для захисту від зовнішніх погодних факторів: вітру, дощу, снігу. Вона дає ефект звукоізоляції й дозволяє ефективніше зберігати тепло у приміщенні, що особливо актуально в опалювальний сезон. Також обшивка запобігає потраплянню всередину пилу та бруду. Ще однією перевагою балкону з обшивкою є більш привабливий естетичний вигляд.

Відмінності між зовнішньою та внутрішньою обшивкою

Коли заходить мова про утеплення житла, варто розглядати всі ефективні технології. Саме до цієї категорії відноситься загальна обшивка балкона. Для виконання роботи варто визначитися з бажаним результатом та скористатись допомогою досвідчених професіоналів. Зовнішня обшивка балкона проводиться альпіністами для покращення вигляду конструкції з вулиці. З цією метою використовують матеріали різноманітних кольорів. Внутрішнє оздоблення балкона полягає у проведенні робіт зі сторони житла. Спеціалісти знаходяться на лоджії під час виконання та приводять до ладу стіни, стелю та підлогу з використанням теплоізоляційних матеріалів.

Коли потрібна зовнішня обшивка

Власники балконів та лоджій змушені обшити балкон пластиком або іншими матеріалами у наступних випадках:

Обшивка балкона зовнішня має ряд переваг, які варті вашої уваги. Вибір матеріалів проводиться з урахуванням особливостей розміщення та побажань власника.

Замовити консультацію та майстрів ви можете на сторінці зовнішня обшивка балкону

зовнішня обшивка балкону в хрущевці

Як проводиться зовнішнє оздоблення балконів

Оздоблення балкона можна виконати двома способами:

Ці варіанти оздоблення балкона відрізняються не тільки технологією проведення, але й вартістю. Обшивка, що виконується з середини, більш популярна, оскільки має нижчу вартість. Послуги альпіністів коштують значно дорожче, а результат мало чим відрізняється від «економічного» варіанту.

Які матеріали використовують для зовнішньої обшивки

Зовнішнє оздоблення балкона проводиться з використанням різних матеріалів. Останнім часом великий попит має сайдинг. Не менш поширеним варіантом оздоблення є балкон із профнастилу, коли власники можуть розраховувати на:

Обшивка балкона пластиком не підходить для зовнішніх робіт і від початку не призначена для таких цілей. Цей матеріал вже застарілий. З огляду на це, професіонали проводять роботи, використовуючи профнастил або сайдинг для балкона.

Утеплення під час зовнішньої обшивки

Бажання створити комфортні умови потребує врахування того, як буде використовуватися балкон. Якщо ви хочете створити теплий кабінет або місце для відпочинку, потрібно приділити особливу увагу вибору утеплювача. Обшивка балкона сайдингом або профнастилом з додатковим утепленням зробить приміщення більш затишним.

Сайдинг на балкон може забезпечити схожий результат, але у тих випадках, коли вікна виходять у двір.

Варіанти внутрішнього оздоблення балкона

Внутрішня обшивка балкона часто сприймається як спосіб прикрасити лоджію для комфортного проведення часу. Проте це далеко не єдина мета проведення заходів з утеплення. Оздоблення балкона проводиться із застосуванням:

  1. Каркасу. Якщо ви надаєте перевагу послузі з обшивки балкона ламінатомабо вагонкою, необхідно потурбуватися про створення надійної основи.
  2. Стінової панелі Балкон, обшивка якого проводиться з використанням гіпсокартону, може бути пофарбований.
  3. Підлоги. Це можуть бути дошки, ламінат або лінолеум.

Внутрішнє оздоблення дозволяє створити додаткову кімнату для відпочинку у холодну пору року.

внутрішня обшивка балкону

Коли потрібна внутрішня обшивка

Власники, які бажають обшити балкон ламінатом, зазвичай використовують цей спосіб оздоблення для покращення зовнішнього вигляду приміщення. Оздоблення стін на балконі виконується переважно для створення затишного інтер’єру. Обшити балкон вагонкою (ціна робіт розраховується індивідуально) або гіпсокартоном може власник квартири або професійна команда. А далі у цьому приміщенні можна влаштувати робочий куточок, зимовий сад, комору або камерне місце відпочинку.

Матеріали для внутрішньої обшивки

Щоб отримати теплий комфортний балкон, потрібні такі матеріали:

Балкон, обшитий ламінатом, виглядає досить привабливо, тому такий спосіб оздоблення використовується досить часто. Приваблива ціна – одна з переваг.

Хто має виконувати обшивку балкона

Балкон, обшитий вагонкою або іншим матеріалом, завжди буде доречним. Але хто має виконувати роботи по оздобленню і утепленню: сам власник житла чи професійна команда? В першому випадку можна добре заощадити кошти, але чи якісною буде робота, яку отримаємо. Наразі не варто економити на своєму затишку і комфорті. Майстри-професіонали зроблять все швидко і надійно, щоб ваші балкон або лоджія були теплими і красивими о будь-якій порі року.

Замовити консультацію та майстрів ви можете на сторінці обшивка балкону


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick