Контакти компанії
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
вул. Автозаводська 83 1-пов.
м.Київ Україна
,
Київська обл.
(04114)
E-mail: balkony.vikna@gmail.com
лого
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00

Вікна – практичні, довговічні енергозберігаючі конструкції

Незважаючи на широке застосування металопластикових вікон, у багатьох покупців досі існує спрощене уявлення про ці конструкції. Які тільки назви не зустрічаються у металопластикових вікон: вікна ПВХ, пластикові вікна та навіть склопакети. Кожне їх встигло прижитися на споживчому ринку, але з повністю відбиває конструктивні особливості цих виробів.

Тому спробуємо внести ясність у таке широке поняття, як вікна, виготовлені з пластику.Металопластикові вікна складаються з трьох основних частин: профілю, склопакета та фурнітури.

Профіль виконує функцію несучого каркаса, оскільки саме на нього припадає весь важкий склопакет, а також різноманітні динамічні та кліматичні навантаження: вітрові, ударні, температурні та експлуатаційні від поворотів або відкривання стулок. Склопакет служить для пропускання світлового випромінювання в ультрафіолетовому та інфрачервоному діапазоні, а також для утеплення віконної конструкції. Фурнітура призначена для кріплення стулок та керування ними. Її конструкція досить складна, оскільки вона повинна забезпечувати відкривання стулок у різних положеннях. Тому для надійної експлуатації металопластикового вікна слід замовляти для нього лише найякіснішу та найміцнішу фурнітуру.

Абсолютна більшість металопластикових вікон виготовляється з полівінілхлоридного (ПВХ) профілю, який має високі екологічні характеристики, не виділяє шкідливих газів і довго зберігає свої характеристики міцності. Даний вид пластику не підтримує горіння, не боїться корозії, не вимагає фарбування та не змінює свій колір під дією сонячного випромінювання. Його поверхня відрізняється високими показниками гладкості, а сам матеріал добре забарвлюється в масі в будь-який колір і відтінок. Головною умовою, якої потрібно дотримуватися при виборі профілю для металопластикового вікна, є якість матеріалу, оскільки дешеві віконні конструкції містять низькоякісний пластик, який жовтіє від сонця, коробиться і тріскається. Однак, навіть найякісніший полімер не здатний забезпечити конструкції вікна необхідну жорсткість та незмінність геометричних розмірів під впливом перепадів температури та вітрового навантаження. Тому виробники закладають у ПВХ армуючий профіль – міцний металевий пустотілий стрижень квадратного перетину. Саме на нього припадає основна частина навантажень, що сприймаються всією віконною конструкцією. Вікна ПВХ виготовляються не тільки з профілю з металевим армуванням. Незважаючи на всі свої переваги, він має один недолік: високу теплопровідність, яка може зменшити загальні енергозберігаючі характеристики вікна майже на 10%. Звичайно, цей недолік повністю компенсується наявністю порожнистих камер усередині пластикового профілю, однак це призводить до збільшення товщини віконної конструкції, що не завжди бажано і допустимо. Тому деякі виробники розробили та почали використовувати армування профілю композитним матеріалом – скловолокном. Цей інноваційний матеріал має таку високу міцність ним жорсткістю, що з нього виготовляють арматуру для посилення будівельних конструкцій мостів та будівель. Теплопровідність його у кілька разів нижча, ніж у сталі, а коефіцієнт лінійного розширення близький до ПВХ, тому така вставка не викликає деформування зовнішнього пластикового профілю. Склопластикове армування вікна дозволяє суттєво знизити його загальну вагу та товщину, що позитивно позначається на експлуатаційних характеристиках та вартості.

Поділиться у соціальних мережах:

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick