Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Ремонт вікон у новобудовах

З покупкою квартири в новобудові власник часто отримує багато турбот. Зокрема, ремонтні роботи, а також необхідність заміни вікон. Несподівано виявляється, що начебто нові вікна функціонують не так, як слід, пропускають шум з вулиці та погано зберігають тепло. Забудовники націлені переважно на зовнішню красу та доступну вартість. Сюди входять ефектний фасад будівлі та якісне внутрішнє оздоблення. Однак дверям та вікнам приділяється набагато менше уваги. Коли власник отримує ключі від своєї квартири, до вікон часто претензій немає. Вони відкриваються і закриваються. Однак з часом можуть з'явитися проблеми. На це є декілька причин.

Заміна вікна в новобудові

Чому потрібно міняти нові вікна

Щоб максимально знизити вартість віконної конструкції забудовники використовують різні варіанти, такі як:

Нечесні забудовники часто замовляють вікна з дешевого пластикового профілю. Він має мінімальну товщину стінок і кількість повітряних камер, з часом він жовтіє та втрачає свою привабливість. А вікна пропускають шум з вулиці та не лише випускають тепло, але й промерзають.

Для бюджетних новобудов практично не використовують якісну дорогу фурнітуру. Зазвичай це китайські або турецькі ручки та механізми. Тому стулки погано прилягають, і коло вікон неможливо знаходитися, бо весь час дме.

Прості однокамерні склопакети сприяють накопиченню конденсату в дощову або морозну погоду, створюючи ефект “заплаканих” вікон.

Непрофесійний монтаж віконних конструкцій призводить до зниження якості їх роботи. Тут можна назвати викривлення конструкцій, недостатнє запінювання, погане прилягання монтажних стрічок тощо.

Статистика по вікнах у новобудовах невтішна:

Професійний монтаж вікна

Власники часто намагаються економити кошти та самостійно ремонтують або проводять заміну склопакетів. Після невдалих спроб усунути проблеми своїми руками господарі житла приходять до висновку, що необхідно звернутися до фахівців з установки пластикових віконних конструкцій.

Визначаємо стан вікон й усуваємо несправності

Багато недоліків можна усунути без заміни самого вікна. Розглянемо детальніше, якими можуть бути несправності та як їх позбутися:

 1. Віконний профіль.

  Якість профілю є ключовим моментом. У першу чергу треба звернути увагу на геометричні параметри рами. Вона не має містити видимих перекосів, поверхня не повинна мати сколів, тріщин, розривів монтажних швів тощо. Якщо віконний профіль у гарному стані, необхідно оцінити якість фурнітури та склопакетів.

 2. Скопакет.

  Більшість склопакетів у новобудовах прості двокамерні. Однак для наших кліматичних умов цього недостатньо. Найкращим варіантом стане сучасний двокамерний енергопакет: оптимальний (двокамерний з одним енергозберігаючим покриттям) або максимально теплий (з двома енергопокриттями та теплою дистанційною рамкою). Якщо всередині склопакета з’являється волога, бруд або сухі розводи, він підлягає заміні.

 3. Віконна фурнітура.

  Якщо фурнітура у новобудові якісна, то усунути складнощі в її роботі можна за допомогою її очищення, регулювання та змащення. Для очищення використовують пилосос і вологу ганчірку. Після висихання усі рухомі елементи фурнітури змащують за допомогою силіконового мастила. А тоді слід відкрити та закрити вікно кілька разів, щоб мастило рівномірно розподілилося по всіх механізмах.

 4. Усунення недоліків без заміни вікна
 5. Гумовий ущільнювач

  Віконний ущільнювач відповідає за герметичність прилягання стулки до рами. Він вимагає регулярного догляду: очищення та змащування засобами на основі гліцерину два-три рази на рік. Ущільнювач, що втратив свою еластичність і потріскався, не може забезпечити герметичність і при закритій стулці буде пропускати повітря ззовні. Його потрібно замінити на новий.

Сучасне пластикове вікно нараховує близько двадцяти деталей, тому час від часу вимагає ремонту. Однак якщо відразу після отримання ключів від новобудови, провести заміну, то віконна конструкція тривалий час буде служити своїм власникам. Слід пам’ятати два правила: ставити потрібно якісне вікно від перевіреного виробника та монтажем мають займатися професіонали.

Ви можете дізнатись вартість робіт на сторінці ремонт вікон в компаниії Балкони та Вікна


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick