Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Виносні балкони. Винос підвіконня – винесення балконної плити.

що це таке і навіщо це мені ?

питання можливості збільшити житлову площу своєї квартири хвилює багатьох. І не всі знають що балкон дозволяє це зробити досить ефективно. найкращий варіант-перетворити балкон в продовження кімнати. Так ви отримаєте додаткові квадратні метри і більше світла в Ваше житло, також відпадає потреба в склінні балконного блоку і додатковому опалення на балконі.

на підтримку всього вище сказаного хотілося-б додати що дуже часто балкон використовується не дуже ефективно він або служить коморою для старих і не потрібних речей або рідко "відвідується", об'єднавши балкон з іншим житловим простором - квадратні метри використовуються на всі 100%. детально про суміщення балкона з кімнатою

для "справжніх" любителів балкона все зовсім не так, і у нас є пропозиція - і для одних і для інших.

ми пропонуємо збільшити площу балкона використовуючи один з двох способів:розглянемо кожен варіант окремо.

винос підвіконня винос підвіконня

на практиці частіше використовується винос підвіконня що пов'язано з декількома факторами : по-перше потрібно сказати що не всім потрібен дуже великий балкон, цілком вистачає винести Балконне скління на 20 - 25 сантиметрів.Чимало важливим також потрібно згадати про вартість ,яка в два рази дешевше винос плити і обійдеться в середньому 350грн за погонний метр.

Зварювальні роботи по винесенню підвіконня не займають багато часу - на 3-ох метровий балкон, монтаж займає до 2,5-3-ох годин, що дозволяє зробити скління балкона в той-же день.


винос балконної плити

винос плити винос плити

винос плити більш трудомісткий процес, і в залежності від остаточної конфігурації балкона може вимагати таких додаткових робіт:

    & nbsp;довжину виносу плити рекомендовано робити не більше 35см інформація так як надто великий винос закриє частину світла надходить до ваших сусідів знизу.

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick