Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Переваги пластикових укосів

 пластикові укоси

один з найстаріших полімерів у світі, полівінілхлорид (ПВХ), почав свій шлях розвитку з 1940-х років. Сьогодні це повсюдно використовуваний, економічно ефективний, адаптивний, безпечний і екологічний ефективний матеріал. Унікальні властивості ПВХ роблять його оптимальним вибором для багатьох виробничих галузей, в тому числі будівництва, транспорту, електроніки та медицини.

за рахунок високої продуктивності пластикові укоси є найбільш поширеним типом обрамлення вікон житлових будинків і набирають популярність в комерційному секторі. Хоча багато хто до цих пір вважають, що вініловим рам не вистачає міцності, сучасні інновації, які дозволили отримати поліпшені структурні характеристики вікон ПВХ, зробили всі популярні претензії неактуальними.

фірмова розробка REHAU, непластифікований полівінілхлорид і процес екструзії, дозволила виготовляти міцні і довговічні укоси на вікна, які підвищують продуктивність, енергоефективність і екологічну стійкість житлових і комерційних будівель.


ключові переваги пластикових укосів для ваших вікон


як себе веде інший матеріал для укосів?


щоб підкреслити значимість всіх позитивних якостей вінілових укосів для пластикових вікон, слід порівняти їх з альтернативними матеріалами, наприклад, традиційної деревиною. Обрамлення вікон дерев'яними панелями дозволить зберегти тепло в будинку і непогано звукоізолює кімнати, але зажадає клопіткого обслуговування. Вам доведеться постійно стежити за станом дерева, вчасно його перефарбовувати, захищати від комах, тримати в сухості, щоб не з'явилася цвіль, і обробляти смолами від загнивання. При правильному догляді дерев'яна обшивка прослужить не більше 25 років.


чим відрізняється пластик від альтернативних матеріалів?


пластикові укоси виключають всі недоліки дерев'яних панелей і пропонують додаткові переваги:

інформація для тих, хто хоче замовити пластикові укоси

зробити замовлення Ви можете в нашому магазині   & #10150; дізнатися вартість пластикових укосів

укоси ПВХ роблять з утеплених сендвіч-панелей двох типів габаритів (132х300 см, 66х300 см). Оптимальний варіант вихідного матеріалу визначає майстер після вимірювання віконного отвору клієнта. Також він розраховує необхідну кількість панелей, щоб визначити і повідомити покупцеві точну ціну пластикових укосів. За бажанням, клієнт може замовити декорування вікна спеціальними куточками. Якісна установка теж дуже важлива. Якщо за справу взявся професіонал, то укоси прослужать більше 30 років.

щоб утеплити і оформити ваші вікна панелями ПВХ, фахівці повинні спочатку заміряти кожен віконний отвір, а потім доставити матеріал з точними параметрами для монтажу. Майстри по установці пластикових укосів в Києві працюють і по області, тому ви можете зробити замовлення, перебуваючи в іншому місті. День робіт обговорюється індивідуально, вибирається зручний для клієнта час.Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick