Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Зовнішня обшивка балкона – краса, тепло і захист від опадів

Власники квартир намагаються створити комфортне, гарне приміщення для щасливого життя родини. І їм важливі не лише внутрішній простір, але й зовнішний вигляд помешкання. Красиві, оздоблені сайдингом чи профнастилом балкони та лоджії приваблюють погляд. Таке оздоблення виконується не лише для гарного зовнішнього вигляду. Воно має й технічні функції. Ремонтні роботи по виконанню зовнішньої обробки балкона вимагають коштів і залучення професійної команди. Це серйозна реконструкція, до якої потрібно поставитися відповідально. А чи взагалі потрібно обшивати балкон? Про це у нашій статті.

Чи потрібне утеплення балкону, лоджії?

Чи обов’язкова зовнішня обробка балкона? Можна залишити його, як є, особливо якщо балкон у новій квартирі вже має склопакети. Але у випадку відсутності склопакетів обшивка і утеплення просто необхідні. Бо на неутепленому балконі, що має погану вентиляцію, може з’явитися конденсат, а згодом і грибок. Варто знати, що балкон або лоджія без утеплення постійно зазнають:

Все це справляє негативний вплив на відкрите приміщення квартири і може викликати легеневі захворювання у його власників. До того ж витік тепла з кімнати та корозії внаслідок опадів та вітру – ті чинники, що суттєво знижують комфорт і погіршують зовнішній вигляд балконної конструкції. Тому зовнішнє оздоблення балкону, а також його утеплення є важливими для зручного життя у квартирі.

Що забезпечує зовнішня обшивка?

Зовнішня обробка балкона несе не лише функціональне, але й естетичне навантаження:

Таке оздоблення необхідне в першу чергу на балконах квартир минулого століття, де старі склопакети міняють на нові, а також на балконах на лоджіях з виносом. На виносних лоджіях по підвіконню зашивається лише сам винос. Зовнішнє оздоблення лоджії з бетонним парапетом виконується за допомогою промислових альпіністів. Найчастіше ці роботи проводяться під час загального утеплення будинку.

Балкони хрущовок потрібно обшивати завжди, оскільки вони мають не суцільний металевий парапет, що повністю продувається і не захищає від опадів. Якісна обшивка балкона із зовнішнього боку залежить від правильно вибраних матеріалів та професіоналізму майстрів, які виконуватимуть роботу.

Матеріали для зовнішньої обшивки

Зовнішнє оздоблення балконів та лоджій виконують із застосуванням різних матеріалів. Це можуть бути:

Сайдинг із деревини красивий і екологічно безпечний, але швидко спалахує і добре горить. Панелі з деревини виглядають дорого і мають низьку теплопровідність. Цей матеріал найкраще підходить для внутрішнього оздоблення.

Металевий сайдинг зі сталевого або алюмінієвого листа, вкритого полімером є довговічним і не боїться механічних пошкоджень. При цьому він екологічно безпечний, легкий у встановленні і має невелику вагу. Може служити до 50 років.

Фіброцементний сайдинг важкий та має високу ціну, тому використовується рідко.

Вініловий сайдинг стійкий до дії сонячних променів, не схильний до корозії і не вимагає додаткової обробки. Він представлений у широкому асортименті кольорів. Зовнішня обшивка балкона сайдингом – це краса і практичність на довгі роки.

При виборі матеріалу варто дослухатися порад спеціалістів, враховувати технічні характеристики і вартість кожного виду оздоблення, зважати на зовнішній вигляд, який бажаєте отримати після закінчення робіт. Зовнішня обробка балкона сайдингом або профнастилом є недешевою, але захист і комфорт власників квартири того вартий.

Обшивка за участю альпіністів

Для виконання робіт по обшивці балкону потрібно залучати промислових альпіністів, коли:

При роботах на 1 або 2 поверхах можна встановити риштування. Якщо зовнішня обшивка балкона виконується професійними ремонтниками-альпіністами, утеплення буде обов’язково, оскільки основою для штукатурки якраз і є утеплювач.

Зовнішня обшивка своїми руками

Якщо власник квартири все ж вирішує виконувати всі роботи своїми руками, йому потрібно дотримуватись правил техніки безпеки, особливо якщо балкон знаходиться на верхніх поверхах. Також потрібні інструменти і певне спорядження, щоб обшивка балкона зовнішня була виконана на найвищому рівні.

За технікою безпеки територію під балконом потрібно захистити за допомогою жовтої, червоної або смугастої стрічки. Якщо треба, слід демонтувати старе оздоблення. Перед облицюванням балконного блоку необхідно визначитися з утеплювачем. Після його встановлення можна переходити безпосередньо до обшивки. Але найкращим варіантом буде той, коли зовнішня обробка лоджії чи балкону виконується професійними майстрами.

зовнішня обшивка балкону Ви можете замовити в компаниії Балкони та Вікна


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick