Контакти компанії
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
вул. Автозаводська 83 1-пов.
м.Київ Україна
,
Київська обл.
(04114)
E-mail: balkony.vikna@gmail.com
лого
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00

Ціна на ремонт вікон у Києві

Ціна на ремонт вікон у Києві

Мінімально, ремонт пластикового вікна, обійдеться в 350 гривень. Це можливо - якщо у Вас встановлено якісно виготовлене вікно з гарною фурнітурою, і не одна з деталей не зламана. Вартість послуги на ремонт вікон, регулювання, профілактику та сервісні роботи впливають такі фактори:

Кінцева сума завжди узгоджується з клієнтом після огляду та діагностики. Заздалегідь оцінити та назвати точну вартість практично неможливо. Ознайомитись з таблицею вартості на ремонт вікон та замовити майстра можна на сторінці замовлення послуги

Процес регулювання пластикових вікон у Києві

Існує спеціальний механізм, який відповідає за герметичність конструкції, за те, що вікно відкривається та закривається. Йдеться про віконну фурнітуру. Вона потребує профілактики, мастила та регулювання. Остання процедура надзвичайно важлива, адже вона необхідна для налаштування оптимальної сили притиску, що гарантує герметичність та звукоізоляцію, а також для вирівнювання положення стулки на петлях, щоб усунути провисання.

Ця процедура здатна усунути:

Регулювання також потрібне, щоб вікно протягом усього експлуатаційного періоду показувало справність під час виконання всіх своїх функцій.

У яких випадках регулювання обов'язкове?

Вказана послуга потрібна при появі ряду ознак. Серед них – протяги та тепловтрати, неповне закриття ручки, зачеплення рами стулкою, чутність скрипів у петлях чи запірному механізмі. Ще необхідне регулювання, якщо відсутнє своєчасне профілактика, що спричиняє зростання тепловтрат. До того ж збільшується навантаження на механізм, що прискорює зношування та призводить до поломки.

Фахівці перевіряють конструкцію за допомогою спеціальних інструментів

Послуга знадобиться при монтажі нового вікна, після неправильної установки, коли віконні петлі не в середньому, самі ж стулки погано закриваються. Якщо це не дало потрібного ефекту, варто подумати про демонтаж і нову установку. Регулювання обов'язкова у разі нещільного прилягання гумового ущільнювача та наявності зазорів.

Вартість послуги у Києві

Ціна регулювання пластикового вікна у Києві варіюється від 100 до 200 гривень. У суму входить мастило фурнітури. На вартість також впливає складність роботи. Коли проблема з продуванням вікон або негерметичним притиском стулки усувається простим регулюванням ключом, послуга коштує максимум 100-150 гривень. Ціна повного комплексу регулювання складає 200 грн.

Що таке повний комплекс регулювання?

Говорячи про цю послугу, слід зазначити такі її принципи:

  1. Коректування положення віконної стулки на петлях регулювальними ключами з усуненням перекосу та провисання. Все це робить фахівець.
  2. Налаштування оптимального притиску віконної стулки до рами по всьому периметру. Перевірка притиску, який не повинен бути надто сильним чи слабким.
  3. Змащення фурнітури з метою надання плавності роботи механізму для запобігання його передчасному зносу.

Часто корінь проблем в експлуатації вікон лежить у поганому та недобросовісному монтажі або збиранні на заводі. І тут уже простим регулюванням справі не дуже можна допомогти. Слід організувати невеликий ремонт конструкції. Тому необхідно виконувати діагностику.

Регулювання стулок

Фахівець може розпочати роботи лише після того, як він озвучить вартість послуг. Якщо клієнт дає добро, то майстер переходить до ремонту та регулювання фурнітури.

Етапи регулювання фурнітури пластикових та алюмінієвих вікон

При виконанні регулювання спеціаліст виконує певну послідовність дій:

  1. Налаштування запірного механізму для оптимального зусилля притиску.
  2. Вирівнювання стулки на петлях за допомогою регулювальних гвинтів.
  3. У разі такої потреби проводиться регулювання вікна склопакетом.
  4. Очищення та змащування фурнітури.

Залучення фахівця забезпечує більш результативний та швидкий результат. Досвідчений майстер не тільки якісно здійснює повне регулювання вікон, але й дає корисні поради щодо правильної експлуатації.

Протяжка фурнітурного кріплення

Щоб вікна не підводили в невідповідні моменти, важливо щонайменше раз на рік організовувати профілактичне регулювання, усуваючи дрібні недоліки раніше, ніж вони призводять до поломки вікна.

Крім пластикових вікон співробітники спеціалізованої компанії також регулюють двері з ПВХ, у тому числі балконні, міжкімнатні, офісні та вхідні.

У процесі роботи зводяться на «ні» проблеми з відкриванням та закриванням вікон, усуваються протяги та продування, включаючи в пороговій частині. Фахівці працюють на забезпечення плавної та ефективної роботи запірних механізмів. А ще вони можуть прибрати скрип у петлях та інших сторонніх звуків. В результаті можна позбутися і провисання дверей. Дверні полотна внаслідок великої маси стулок нерідко вимагають регулювання частіше, ніж вікна. Розв'язання такого завдання слід доручати лише досвідченим кваліфікованим спеціалістам.

Ремонт пластикових вікон у Києві

Якщо вікно зіткнулося з серйознішою поломкою, то знадобиться професійний ремонт. Так можна відновити роботу та основні функції. Під час ремонту металопластикових вікон та дверей можна відремонтувати або замінити:

Вартість заміни фурнітури варіюється від 1600 до 2500 грн, куди входить ціна деталей та робота майстра. За потреби може бути виконано повну заміну фурнітури пластикових виробів майстрами компанії «Балконі та Вікна».

Причини заміни

Чому потрібно замінити деталі на нові, так це через неможливість ремонту, тому що наявні елементи, що вийшли з ладу, більше не знайти у продажу. Також необхідно переробляти стулку вікна або балконних дверей з поворотних до поворотно-відкидних.

Навіть якщо спостерігається серйозна поломка ПВХ, можна відновити його функціональність. У результаті реально знову знайти справне вікно при низьких витратах. Надається гарантія на заміну від року до 3 років. Ціна послуги залежить від розміру стулки, типу відкривання та виробника.

Поділиться у соціальних мережах:

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick