Контакти компанії
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
вул. Автозаводська 83 1-пов.
м.Київ Україна
,
Київська обл.
(04114)
E-mail: balkony.vikna@gmail.com
лого
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00

Міжкімнатні перегородки – простий спосіб зробити простір комфортним, затишним і привабливим

Часто забудовник здає квартиру у вигляді великого єдиного простору, який потрібно розділити. Міжкімнатні перегородки штучно зводять для поділу простору на функціональні зони. Це ідеальний варіант розділення приміщення на 2-3 менших без великих витрат і зведення нових капітальних стін. Перегородки можуть бути тимчасовими чи постійними. Сучасний ринок пропонує різні варіанти з різних матеріалів. Розглянемо далі, навіщо потрібно розмежовувати внутрішній простір і як це можна зробити.

Для чого потрібні міжкімнатні перегородки

Зонування кімнати чи квартири є головною причиною зведення несправжніх стін, а якщо детальніше, то вони допомагають:

Дерев’яна міжкімнатна перегородка

Для чого використовують перегородки ми зрозуміли. Тепер потрібно з’ясувати, якими вони бувають і як замовити їхнє встановлення.

Якими бувають міжкімнатні перегородки

За своїм зовнішнім виглядом міжкімнатна перегородка може не відрізнятися від звичайної стіни. Її часто фарбують, оздоблюють плиткою, обклеюють шпалерами. На неї вішають гачки для речей, полиці, картини. Однак можливість усіх цих дій залежить виключно від того, яка перегородка встановлена у вашому помешканні.

За матеріалом розрізняють такі “псевдостіни”:

Скляна міжкімнатна перегородка

Перегородки з цегли являють собою важкі, міцні конструкції. Вони вимагають часу для встановлення, а сам процес є досить дорогим і брудним. Використання пінобетонних блоків є більш універсальним і дешевим способом. Однак такий варіант потребує великого простору, є труднощі із розміщенням навісних елементів. Перегородки з гіпсокартону монтуються і демонтуються швидко, однак мають невисоку міцність. Проте можливі різні модифікації. За стилістикою вони можуть бути частиною єдиного меблевого гарнітура. Дерев’яні моделі красиві, легкі, з унікальним малюнком структури деревини. Вони нагадують дорогі авторські ширми. Нарешті, скляні перегородки мають найкращі декоративні характеристики. Вони ніби впускають у помешкання повітря і світло, не викрадають простір, добре чистяться, не пропускають запахів, мають непогану звукоізоляцію .

Розсувні перегородки

Для маленьких квартир дизайнери придумали розсувні перегородки, які можуть відкрити або закрити ту чи іншу частину домівки за вашим бажанням або настроєм. Вони можуть бути у вигляді гармоніки, купе або книжки. Розміщуватися від стелі до підлоги або залишати невеликий проріз зверху.

За механізмом відкривання та закривання міжкімнатні перегородки бувають:

Розсувна міжкімнатна перегородка

Такі псевдостіни найчастіше виконують зі скла та дерева. Скляні моделі візуально не перевантажують простір, однак вимагають регулярного чищення. У разі розбиття не підлягають ремонту. Дерев’яні використовують переважно у декоративних цілях, для візуального зонування кімнати. Так можна відділити зону сну, домашнього офісу, робочої зони кухні або творчого куточка майстрині.

Скляні перегородки

Скляні псевдостіни для приміщень мають ряд переваг, про які варто пам’ятати:

Такі перегородки виробляють з міцного скла Stopsol Classic товщиною 4 мм у кольорах графіт, бронза або безбарвного, яке оздоблюють рамами з алюмінію. Також можливий варіант Дзеркало Срібло на діаманті тієї ж товщини. Їх можна використовувати для кімнат, санвузлів або гардеробних. Варіанти установки: з нижньою опорою та без порогу, з кріпленням на стелі. Максимальна висота такого скляного полотна – до 3,5 м.

Дерев’яні та декоративні перегородки

Дерев’яні псевдостіни у наших оселях не є нормою. Хоча вони екологічні, безпечні, універсальні, зручні та мають привабливий стильний вигляд. Сама перегородка виконується з міцної рами, яку надійно фіксують на стелі та підлозі. Вертикальні балки або суцільне полотно монтують безпосередньо у цю заготовлену раму. Поверхню дерева можна залишити необробленою, вкрити лаком, пофарбувати або оздобити ще якимось чином. Декоративні міжкімнатні перегородки встановлюють тоді, коли йдеться не лише про функціональність, але й про нові методи покращити зовнішній вигляд помешкання. З їхньою допомогою можна додатково прикрасити простір, підкреслити інтер’єр таким цікавим способом. Часто такий варіант поряд з меблями та декором є одним з компонентів продуманого дизайнерського проєкту. У такому варіанті можуть використовуватися готові перегородки-ширми, декоративні екрани, авторські штори, різні конструкції з текстилю, металу, деревини тощо.

Декоративна міжкімнатна перегородка

Як замовити міжкімнатні перегородки для квартири

Для замовлення псевдостін у нову квартиру, яка після будівельників являє собою єдиний простір великого розміру, потрібно звернутися до перевіреного виконавця. Спершу слід отримати консультацію спеціаліста та викликати додому замірника, який зробить необхідні виміри. А далі обговорюються деталі: яку перегородку краще поставити, строки її виготовлення та дата встановлення.

Монтування декоративної перегородки зазвичай займає кілька годин. Це робить професійний фахівець, який знає весь алгоритм встановлення і виконує свою роботу якісно й обережно. Яким би не було ваше приміщення, його можна розбити на функціональні зони, де можна працювати, відпочивати, їсти, зустрічати гостей та бути наодинці з собою.

сторінка - замовити розсувну перегородку
Поділиться у соціальних мережах:

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick