Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Шафа на балкон: як вибрати ідеальний варіант

Час бездумного нагромадження на мінімальній території непотрібних речей і решти мотлоху, на щастя, минув. Тому шафа на балкон нині відіграє особливу роль в організації простору нежитлових приміщень. Вона слугує додатковим місцем зберігання речей, у яких немає щоденної потреби. Крім того, такий елемент додає затишку та підкреслює стилістику простору. При виборі меблів для найменшого приміщення в домі варто особливу увагу звернути на функціонал. Вкрай важливо, щоб шафа на балкон, ціна якої залежить від цього критерію, максимально ефективно займала вірну площу. Для цього краще скористатися послугами майстрів, створити 3D-візуалізацію, продумати внутрішнє наповнення та решту планування кімнати.

Найпопулярніші позиції

Попри величезний асортимент, популярними залишаються 2 основні види шаф на балкон, фото яких доступні в Інтернеті. Також можна подивитись фото приклади шафи на балкон у виконанні наших майстрів. Перший – актуальний для обшитих вагонкою приміщень. Це тумба з шафою від підлоги до стелі з того ж матеріалу, що дозволяє максимально приховати гарнітур, надавши дизайну завершеності. Другий – передбачає політ фантазії замовника, обмежений тільки його матеріальними ресурсами. Тобто він передбачає індивідуальні рішення, що стосуються вибору матеріалів, форм, комплектації, наповнення, фурнітури та ін. Це, наприклад, шафа купе на балкон за вказаними параметрами, обладнана висувними штангами та ящиками.

Звичайно, на ці два різновиди шафи на балкон ціна буде відрізнятися. Перший – більш бюджетний формат, тоді як другий може варіюватися в значеннях необхідної суми залежно від побажань.

Критерії вибору

Рішення купити шафу на балкон – один з завершальних етапів умеблювання простору цього приміщення. Розміри площі, як і особливості її форми, можуть суттєво вплинути на остаточний варіант, навіть якщо спочатку планувалося інше. Крім передбаченого на встановлення шафи на лоджію бюджету, при виборі варто брати до уваги:

При виборі необхідно взяти до уваги й те, чи встановлюється шафа на неопалювальний балкон, чи периметр взимку обігрівається. Висока вологість і низькі температури негативно впливають на певні види матеріалів. Тому це питання необхідно обговорити з майстром заздалегідь. Актуальні рішення для економії простору

Чи можна заощадити кошти, зробивши потрібний виріб власноруч?

В теорії – так. Проте шафа на балкон своїми руками далеко не завжди може виправдати очікування власників щодо надійності, зовнішньої привабливості та довговічності. Тому доцільніше довірити виконання такого проєкту майстрам з досвідом. Вони порадять найкращі для вашого формату приміщення рішення. Як правило, для економії простору та найвищої функціональності, замовників приваблюють такі варіанти:

Зважаючи на різноманіття сучасних рішень, можна сміливо поєднувати конструкції, механізми та матеріали. Практична спрямованість вибору потягне за собою одні рішення, а суто декоративна потреба дозволяє пожертвувати функціоналом на користь краси. Проте майстрі рекомендують шукати оптимальні рішення, щоб шафа на балкон в Києві була максимально місткою та гармонійною за стилем.

Вибір формату дверцят: на що звернути увагу

Дуже важливо при плануванні умеблювання вузьких приміщень брати до уваги механізм відкривання дверей меблів. Щоб вибір був зручним і стильним, варто не забувати про загальну концепцію кімнати. Наприклад, шафа на 4 двері досить практична, якщо колір підібраний вдало, то вона гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Якщо приміщення відіграє більше господарську функцію, актуальною стане шафа на лоджію із жалюзійними дверцятами. Крім того, такий формат зручний і менш вартісний.

Поза конкуренцією і поза часом – розсувна шафа на балкон. Вона особливо практична, має привабливий зовнішній вигляд на будь-який смак, всередині приховуючи безліч зручних рішень.

Замовлення шафи на балкон

Виготовлення меблів на замовлення – завжди вдале рішення. Крім можливості вибрати розміри, конфігурацію, матеріал, колір, фактуру, тип дверцят, є й інші позитивні моменти. На вибір клієнтів пропонується шафа на балкон недорого з полицями, штангами та висувними шухлядами. Майстри роблять усі заміри, а команда створює проєкт майбутнього виробу. При цьому процесі враховується побажання замовника щодо бюджету також. Крім того, компанія надає каталог, що містить можливі шафи на балкон: фото, приклади, втілені проєкти. Комфорт, гарантії якості та допомога на всіх етапах – переваги, що роблять онлайн-замовлення з оформлення балконів та лоджій вигідним і зручним рішенням!

Як і де замовити шафу на балкон

Необхідно подати заявку або подзонити за номером 044 361-93-59 . Сторінка товару шафа на балкон


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick