Контакти компанії
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
вул. Автозаводська 83 1-пов.
м.Київ Україна
,
Київська обл.
(04114)
E-mail: balkony.vikna@gmail.com
лого
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00

Навіщо може знадобитися регулювання вікон?

У процесі використання вікон їх регулювання стає обов'язковим етапом. У яких випадках вона потрібна? Це потрібно, якщо стулка вікна погано відкривається і закривається в положенні "вгору-вниз", "вправо-вліво". Також актуальне регулювання, якщо стулка більше щільно не притискається до віконної рами. Сюди ж можна зарахувати чищення та мастило гумового ущільнювача, мастило петель. Чого можна позбутися завдяки регулюванню:

Спеціаліст займається регулюванням вікон

Регулювання є локальним профілактичним ремонтом. Такі роботи може виконати майстер нашої компанії. Він працює з несправностями зазначеного типу, а також серйознішими проблемами. Йдеться про зламаного обмежувача відкривання, склопакеті, що тріснув або розбився, прогнутому профілі вікна. Також вікно може запітніти, промерзати або продуватися.

Один із видів несправностей – одночасне відкриття стулки в поворотному та у відкидному режимі. Про наявність проблеми може свідчити і те, що ручка вікна стала важко і не до кінця повертатися. Її може заклинювати, стулка може не відкриватися, а ручка може бути взагалі зламана. В останньому випадку зазвичай потрібний терміновий ремонт вікон.

Для усунення подібних неполадок потрібний професійний ремонт, який можуть виконати фахівці нашої компанії. Вони мають великий досвід роботи, якісно здійснюють будь-які види ремонту вікон незалежно від складності дефекту.

Змінювати чи ремонтувати вікна?

Коли люди в'їжджають у нові квартири, часто від них можна почути питання на кшталт: «Міняти вікна від забудовника чи їх краще відремонтувати»? Таке питання постає небезпідставно. Що служить цьому:

Але якщо розібратися з цими причинами детальніше, то можна побачити, що не все так однозначно.

Щодо першого пункту може бути багато підводних каменів. Коли ви переїжджаєте в нову квартиру, особливо в новобуд, ви починаєте впізнавати місцевість, знайомитися з сусідами, спілкуватися, ви дізнаєтесь, у кого який ремонт. Коли вам кажуть, що хтось поміняв вікна на «кращі», у вас починають закрадатися сумніви. Чому вони це зробили? Навіщо? Невже все було так погано спочатку? Але відповідь проста – ті люди просто не знали, що можна відремонтувати вже існуючі конструкції. Як варіант – організація, що займається продажем вікон, запропонувала такий варіант, коли вона може дати 100% гарантію, що все буде працювати, ремонт чужих вікон – це 50/50.

Другий пункт дійсно говорить про проблему, але вона може з'явитися як внаслідок поганого монтажу, так і встановлення неякісних вікон. Конструкція може бути поставлена за рівнем, несумлінно відрегульована, а склопакет неправильно розклинений у стулці. В результаті і виникає продування, затирання, поломки.

Проблема якості, встановлених вікон від забудовника, зустрічається дуже часто. Неправильно встановлене армування може унеможливити ремонт і регулювання вікна. Коли профіль м'який і легко прогинається, фурнітура не може притиснути стулку по всьому периметру і тому виникає продування.

Чим допоможе наша компанія?

Співробітники нашої фірми пропонують вирішити проблеми швидко та професійно. Вони замінюють ущільнювач на більш якісний та еластичний каучук. Термін використання становить від 8 до 15 років. Також це може бути поліуретановий ущільнювач. Термін його експлуатації підвищується та досягає 15-25 років. Вони можуть відрегулювати або відремонтувати ваші вікна

Майстер працює зі спеціальним інструментом

Для кардинальних змін рекомендується:

Це вийде набагато дешевше, ніж купівля та встановлення нових вікон. Конструкції від забудовника працюють не гірше, ніж нові. Тому варто добре подумати, перш ніж приймати рішення. Наша компанія надає гарантії на всі види послуг. Зв'язуйтесь з представниками фірми та дізнавайтесь про деталі співробітництва докладніше.

Ознайомитись з таблицею вартості на регулювання вікон та замовити майстра можна на сторінці замовлення послуги
Поділиться у соціальних мережах:

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick