Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Особливості регулювання і ремонту вікон

 регулювання пластикового вікна

пластикові вікна-вельми популярні конструкції серед сучасних власників будинків, квартир, офісів та інших об'єктів. Вони економічні, практичні, відмінно справляються з покладеними на них завданнями. Але навіть найбільш якісні вироби рано чи пізно виходять з ладу, що позначається на функціональності, естетичних якостях і надійності. Якісний ремонт вікон - доля професіоналів, що мають відповідну кваліфікацію та навички. Дрібні неполадки можна виправити дуже швидко шляхом заміни вузлів або регулювання.  ➦ замовити ремонт вікон ви можете в нашому магазині


особливості регулювання пластикових вікон

найбільш поширена проблема, що виникає у власників пластикових вікон-тертя стулки об нижню частину рами. Просідання можна усунути, піднявши частину конструкції в початкове положення. Для цього достатньо провернути кілька разів шестигранником вузли, що знаходяться у верхній і нижній торцевій частині стулки. При наявності піддувань регулювання вікон проводиться шляхом закручування овальних притисків, що знаходяться на внутрішньому торці рами. Якщо повітря просочується з боку петель, то необхідно відсунути стулку і прокрутити шестигранником у відповідних нижньому і верхньому отворах.


заміна фурнітури на металопластикових конструкціях

 заміна фурнітури пластикового вікна

іноді виникає необхідність в заміні фурнітури через кілька років після установки. Це може бути як неякісна фурнітура так і неправильна експлуатація.


основні ознаки, що вказують на наявність неполадок:

  • Наявність протягу, який не усувається шляхом регулювання;
  • порушення звукоізоляційних властивостей;
  • проникнення вологи і пилу крізь стулки;
  • Наявність перекосів;
  • порушення функціональності петель і ручок;

Заміна склопакета

з різних причин може знадобиться заміна склопакета, довіряти яку краще професіоналам. Тут важливо грамотно розрахувати розміри конструкції. Як правило, виготовлення склопакета забирає не більше декількох днів. Під час монтажу фахівці спочатку виймуть пошкоджені скла, а на їх місце встановлять нові.

якщо порушилася робота або з'явилися явні поломки петель і ручок, то їх поміняти можна самостійно. Головне-грамотно підійти до питання вибору фурнітури. Експерти рекомендують купувати вироби відомих надійних марок, не економити на покупці. Сучасний ринок пропонує петлі і ручки для вікон у великому асортименті. Важливо, щоб їх розмір і конфігурація відповідали вихідним елементам.

заміна ущільнювача на вікнах

наявність протягу в квартирі може свідчити про схуднення ущільнювача. Гумові залишають часто пересихають і зменшуються в обсягах. Відбувається це через тривале перебування в стислому стані в зимовий період року. Варто відзначити, що заміна ущільнювача на вікнах не вимагає великих зусиль. Гумка не приклеюється і не прикручується. Її вставляють в спеціальний паз. Під час заміни ущільнювача не можна занадто розтягувати виріб. Згодом воно стиснеться, що призведе до утворення пустот. Через останні буде проникати повітря.


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick