Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Ремонт балкона та лоджії

 Ремонт балкона Київ

міцність і довговічність є основними завданнями при будівництві балкона. Однак, з часом, знос, відсутність технічного обслуговування, результат неправильної установки або суворі кліматичні умови стають причиною появи на балконних стінах або підлозі нерівностей і відколів. Тріщини в бетоні не тільки псують його зовнішній вигляд, але також підвищують ризик структурного руйнування всієї конструкції.

якщо ви виявили незначні порушення цілісності балкона, то можете виправити їх самостійно. У разі утворення в стінах або підлозі великої кількості тріщин слід запросити інженера-будівельника, щоб з'ясувати причину, або скористатися послугами компанії, яка робить ремонт лоджії під ключ

замовити роботи з ремонту   & #10150;балкона під ключ

як видалити тріщини в бетонній підлозі на балконі?

спочатку очистіть бетонну підлогу і відшліфуйте його, використовуючи затірку під тиском, оснащену спеціальним наконечником. Це допоможе видалити накопичилася бруд з поверхні бетону і в тріщинах. Заповніть отвори або щілини бетонним розчином за допомогою кельми.

для цього вам буде потрібно відро рідкого бетону, приготованого за рецептом виробника. Розподіліть підготовлений бетон по підлозі балкона і відразу ж скористайтеся кельмою, щоб наповнити сумішшю важкодоступні дрібні тріщини.

Покличте помічника, який швидко підготує ще одну партію бетону, щоб вилити його повторно і повністю покрити підлогу. Поки бетон вологий, рівномірно розподіліть його по всій поверхні, щоб не було великих виступів. В кінці ремонту балкона, коли поверхня висохне, відшліфуйте її затіркою.

як зробити ремонт бетонних стін балкона?

відшліфуйте тріщини в бетонній стіні жорсткою дротяною щіткою, щоб видалити вільні частини. Використовуйте пилосос для видалення накопиченого сміття. Переконайтеся, що тріщини сухі, або обробіть їх гарячим потоком повітря від фена протягом 20 хвилин. Вбийте 7-сантиметрові оздоблювальні цвяхи через кожні 30 см по довжині тріщини, поглиблюючи їх в бетонну стіну наполовину.

приготуйте герметик для тріщин відповідно до вказівок на етикетці і нанесіть його на проблемну область бетону (по обидва боки тріщини) так, щоб верхівок цвяхів не було видно. Дайте йому висохнути. Підготуйте епоксидну смолу і заповніть їй тріщини, щоб вона височіла над поверхнею на 1,5 см.коли суміш стане твердою, зрівняйте її зі стіною за допомогою ножівки.

якщо тріщини в бетоні утворюються з аномальною швидкістю, то косметичний ремонт навряд чи допоможе зупинити руйнування лоджії, і краще звернутися в службу, яка робить ремонт балкона під ключ . Досвідчені фахівці зміцнять несучі елементи всієї конструкції, оновлять поверхню підлоги і стін, а також професійно утеплять і засклять лоджію.

як склити лоджію?

скління лоджії дає багато переваг. Скло буде пропускати сонячні промені, нагріваючи і зберігаючи повітря теплим взимку, і виступати в якості буфера шуму, якщо ви живете на жвавій вулиці. Також, скління з мінімальними витратами розширить вашу житлоплощу, враховуючи співвідношення цін на вікна і вартості квадратного метра нерухомості.

у нашому онлайн магазині ви можете дізнатися   & #10150;ціни на вікна і ознайомиться з виставковими зразками в офісі

щоб закрити лоджію, визначте розмір вікон і виберіть тип каркаса, який буде залежати від матеріалу лоджії. Якщо у вас цегляний балкон зі стінами, то вам підійде будь-який тип рами. При наявності відкритої конструкції з поручнями необхідно робити індивідуальний проект, який під силу тільки фахівцям.

при виборі матеріалу обов'язково звертайте увагу на якість. Краще купити довговічні підвіконня Данке, ніж заощадити, але через кілька років знову витрачатися на ремонт.

замовити в нашому онлайн магазині   & #10150; підвіконня Данке . В офісі є зразки

професійна служба з ремонту лоджій допоможе вам побудувати засклену, утеплену конструкцію з перевіреної сировини, а також облаштувати її відповідно до сучасних стандартів. Поставивши робочий стіл, стілець і шафа на балкон з вікнами, Ви отримаєте ізольовану повноцінну кімнату, де буде зручно працювати і відпочивати.

замовити майстра з виготовлення   & #10150;шафки на балкон.


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick