Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Терасна дошка LEGRO

 • Деревно-полімерні композити Legro - це чудова альтернатива матеріалам з дерева. Поєднання деревини та полімерів наділяють композит найкращими властивостями двох матеріалів. Композити Legro подарують вам надійність та красу, вологостійкість та практичність, а також чудовий естетичний вигляд. Завдяки високому коефіцієнту тертя, поверхня гарантує захист від ковзання за різних кліматичних умов, що робить покриття Legro ідеальним рішенням не тільки для котеджних терас, а й для терас ресторанів, пристаней та для майданчиків басейну.

 • Терасна дошка LEGRO

  Терасна система Legro виробляється в Угорщині.


  Маючи такі якості, покриття Legro є ідеальним рішенням для відкритих просторів. Терасні системи Legro стійкі до вологи, зміни температур та впливу сонячних променів.

 • Ця терасна система має можливість самоукладання, що значно знижує вартість проекту. Ідеальне поєднання функціональності, елегантності та скромності. Завдяки добре продуманій системі складання, тераса Lergo може бути зібрана за досить короткий час. При цьому всі сполучні та кріпильні елементи будуть приховані від Вашого погляду.


Терасна дошка terranson
 • Терасна дошка Terranson

  Terranson є найбільшим виробником деревно-композитних матеріалів з КНР.


  Завдяки унікальним властивостям матеріалу, продукція Terranson має потужність і елегантність, міцністю та екологічністю, красою та надійністю. При виготовленні профілю Terranson використовуються спеціально відібрані деревні та екологічно чисті полімерні волокна. ... Дізнатися більше

 • Терасна дошка Bruggan

  Терасні системи Bruggan — це елітна продукція від Бельгійського виробника.


  Матеріал, орієнтований на міжнародний ринок, виготовляється з високоякісної сировини, завдяки чому Bruggan показав себе одним із найкращих виробників композитних терасних систем. .. Дізнатися більше

Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ: