Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Якісні надійні вікна — комфортне життя

Отримання житла у новому будинку, а також переїзд у нову квартиру – це завжди радісна подія для всієї родини. Але водночас виникає багато питань щодо ремонту і вдосконалення деяких технічних моментів. Розраховуючи вартість капітального ремонту, господарі квартир стають перед непростим вибором: чи потрібно міняти вікна у новобудові.

вікно від забудовника

Відомо, що забудовники намагаються зробити житлові квадратні метри максимально дешевими, щоб замовники змогли придбати житло на вигідних умовах. Тому при будівництві використовуються недорогі й у більшості випадків неякісні віконні конструкції, навіть якщо їх виробник є відомим брендом. Тому після отримання ключів від квартири відразу треба подумати про заміну вікон.

Причини для заміни вікон у новобудові

Нове житло – це радість. І в першу чергу хочеться підійти до вікна. Яким би гарним не було вікно у новенькій квартирі, воно може мати ряд проблемних моментів, таких як:

Все це відображається на експлуатаційних характеристиках віконних конструкцій. Шум, холод, проблеми з відчиненням й зачиненням вікон та інші фактори суттєво знижують рівень комфорту життя.

Чи завжди потрібна заміна вікон у новобудові

Проводити заміну чорнових вікон потрібно не завжди. Якщо забудовник виявився відповідальним і поставив якісні склопакети, можна витратити ці гроші на ремонт оселі або придбання нових меблів. Але повністю довіряти будівельній компанії не варто. Власник житла може чогось вимагати лише тоді, коли якість будівництва не відповідає актуальним нормам і стандартам. Та вони, на жаль, не стосуються ні дверей, ні вікон, ні оздоблення в цілому. Забудовник може встановити будь-які склопакети та профілі, а також ту фурнітуру, яку забажає. Тому рекомендується під час ремонту вкласти гроші і відразу замінити вікна в новобудові.

комплектація вікна від забудовника

Є інший шлях. Коли заміна неможлива, можна відрегулювати й доукомплектувати наявні віконні конструкції. Але варто знати, що неможливо у готові вікна поставити більш надійне армування, вирівняти його геометрію. В окремих випадках можна зберегти склопакети, що дозволить заощадити до 40% бюджету на заміну вікон. Але це доречно, коли склопакети якісні і добре загерметизовані. Таким чином можна підвищити шумо- та теплоізоляційні якості конструкцій, зробити відкривання й закривання рам більш плавним. Цього вистачить на кілька роки, після чого доведеться знову вирішувати проблемне питання. Цього часу вистачить на те, щоб зібрати необхідні гроші і таки виконати заміну тимчасових вікон у своїй оселі.

Щоб гарантовано дізнатись чи варто залишати вікна, краще звернутись до спеціаліста ношої компанії, у відділі ремонту та регулювання вікон - Вам нададуть консультацію і допоможуть оформити виїзд майстра, для оцінки стану вікон

Коли потрібно проводити заміну вікон? Якщо ви плануєте легкий косметичний ремонт, тоді встановити нові віконні конструкції потрібно до початку ремонту. Якщо потрібна капітальна реконструкція, фахівці радять перед заміною виконати всі чорнові роботи.

Також в нас ви можете замовити нові - надійні і якісні вікна рехау

З чого почати і на що звернути увагу при заміні “чорнових вікон”

Перед початком реконструкції треба визначитися, які вікна ви плануєте ставити у своєму помешканні. Якщо це звичайні білі металопластикові конструкції, можна не узгоджувати заміну. Але при бажанні встановити, наприклад, темно-коричневі дерев’яні вікна, можливо, знадобиться отримати дозвіл у певній інстанції. Все залежить від того, в який будинок ви переселяєтеся і в якому районі він знаходиться. Можливо, навколишня архітектура вимагає певних фасадів житла, які не підлягають ніяким змінам.

неякісні вікна у забудовника

На наступному етапі потрібно знайти компанію, яка виготовляє та встановлює віконні конструкції. Приїде майстер, виконає заміри і озвучить вартість робіт та строки виготовлення вікон.

При заміні пластикових вікон у новому будинку слід звернути увагу на:

Для заміни вікон можна звернутися до компанії, що займається їхньою установкою професійно. Також дуже важливо обережно демонтувати і вивезти старі вікна. Зазвичай таку послугу пропонують виробники вікон. Тоді звертайте увагу на бренд. Перевірені марки, що мають багато позитивних відгуків, користуються більшою довірою. Вони ж дають довічну гарантію на свою продукцію. Другий варіант — самостійно встановити нові віконні конструкції. Але це можливо лише тоді, коли ви маєте певні навички та інструменти. Також знадобиться допомога іншої людини. Тому не варто ризикувати. Звертайтеся до професіоналів. Заплатіть один раз і насолоджуйтеся надійними, якісними вікнами десятки років!


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick