викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра

Подзвоніть і отримайте швидку та якісну консультацію

Компанія "Балкони та Вікна" пропонує послугу з регулювання вікон, що допоможе вам зберегти тепло в приміщенні та знизити витрати на опалення в холодний період року. Наші професійні майстри виконають роботу оперативно та якісно, забезпечуючи вам максимальний комфорт та енергоефективність. Враховуючи ваші індивідуальні потреби та бажання, ми допоможемо вам зробити вибір оптимального режиму для вашого вікна. Зверніться до нас зараз, і ми надамо вам знижку на послугу з регулювання вікон. Не гайте часу, забезпечте собі комфорт та економію з "Балкони та Вікна"!

Переведення вікон в зимовий режим є важливою процедурою для збереження тепла в приміщенні та зменшення енергозатрат взимку. Цей процес полягає в налаштуванні віконної фурнітури таким чином, щоб вікна максимально ефективно захищали від холодного повітря та протягу.

Перед тим, як розпочати регулювання, необхідно дещо перевірити:

Забруднення поверхні вікна, є однією з причиною продування, оскільки бруд може спричинити неналежне прилягання віконної конструкції. Замерзлі лід та сніг, можуть створювати непотрібні щілини, через які проникає холодне повітря. Тому перш за все, перед початком регулювання вікна у зимовий режим, потрібно ретельно вимити вікно.

Наступним кроком необхідно перевірити віконну ручку, вона покаже, як взагалом працює фурнітура. Переконайтеся, що вона закривається і встає у своє правильне положення - тобто вертикально. Це і буде означати, що всі прижими фурнітиру встали у своє правильне положення. Також зверніть увагу, що інколи зустрічається, коли між ручкою та профілем з'являються непотрібних щілини, через які також може проникати повітря.

Якщо всі попередні етапи пройдено, можна перейти безпосередньо до встановлення зимового режиму

Для цього необхідно прокрутити всі елементи, які знаходяться на стулці (див. на зображенні), і перевіряти прижим. Якщо прижим стає сильнішим - значить ви прокручуєте в правильному напрямку, інакше прокрутіть у зворотнью сторону. Щільність прижиму можна перевірити аркушом, або віджимаючи стулку рукою.

как сделать самому регулировку пластиковых окон на зиму

Переведення вікон в зимовий режим - це процедура регулювання прилягання фурнітури пластикових вікон. Вироби, встановлені нашою компанією, не потребують цієї процедури, вони працюють правильно, як взимку, так і влітку. Ми не рекомендуємо робити це самостійно, для цього потрібен майстер з регулювання пластикових вікон. майстер зможе гарантувати, що вікно буде працювати правильно.

Цікавий факт!

 
 

Що говорять виробники фурнітури про її режими?
Виявляється, виробники віконної фурнітури нічого не знають про літній та зимовий режим вікон. Хороша фурнітура не потребує регулювання в залежності від пори року.

Але як так, в інтернеті повно інструкцій як це зробити!?

Популярність отримати, щось БЕЗКОШТОВНО, - поширюється дуже швидко. Тому в інтернет просторах так багато інформації про чудо перемикання фурнітури вікон в зимовий режим

А хто ж не хоче зробити своє вікно теплішим, одним помахом регулювального ключа?

викликати майстра

Отримати консультацію
щодо запотівання вікон

Або хочу викликати майстра і вирішити питання якнайшвидше

Еще один цікавий факт!

 
 

Якщо ви замислилися про переведення вікна в інший режим,
рано чи пізно вам доведеться вирішити передати цю роботу професіоналу.

Але перед цим ви витратите час на перегляд відео на YouTube і потім все одно будете сумніватися, чи правильно ви відрегулювали своє вікно.

Хоча іноді досить просто підігнати один з елементів фурнітури, щоб вікно стало більш герметичним, але це скоріше це виняток, а ніж правило.
Якщо у вас є проблеми з продуванням, то потрібно підходити до цього питання комплексно, оцінювати роботу всіх механізмів фурнітури. Неправильне регулювання може призвести до поломки вікна, тому важливо довіритися професіоналам.

фурнітура vorne
фурнітура siegenia
фурнітура мако
фурнітура winkhause
g-u
фурнітура рото


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick