Контакти компанії
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
вул. Автозаводська 83 1-пов.
м.Київ Україна
,
Київська обл.
(04114)
E-mail: balkony.vikna@gmail.com
лого
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00

Заміна склопакетів – нове життя старого вікна

Старі вікна квартир будинків середини минулого століття не можуть забезпечити своїм мешканцям комфорт, тепло та захист від шуму з вулиці. Часто навіть відносно нові конструкції не відповідають нормам якості через економію забудовників. Отже, такі вікна вимагають ремонту та заміни склопакетів. Це популярна послуга, з якою власники житла звертаються до професіоналів. Адже варто лише один раз сплатити за нові вікна, щоб потім роками насолоджуватися їхньою експлуатацією.

Головні причини заміни склопакетів

Замінити вікна у квартирі чи будинку може знадобитися з кількох причин, а саме через:

Заміну склопакетів у квартирах Києва компанія “Балкони та Вікна” рекомендує і тоді, коли скло вікна зазнало механічних пошкоджень стороннім предметом, тобто було розбито.

Етапи заміни склопакету

Демонтаж старого та встановлення нового вікна є складною процедурою, яку мають виконувати лише кваліфіковані майстри. Процес заміни здійснюється у кілька етапів:

  1. Підготовка.
  2. Демонтаж віконної стулки.
  3. Зняття склопакета.
  4. Монтаж нової віконної конструкції.

На першому кроці слід підготувати інструменти, необхідні для роботи: викрутку, шпатель, добре заточений ніж, рукавички зі щільного матеріалу, гумові присисальця, щоб видалити пошкоджений склопакет, гумовий молоток.

Виконуючи всі робочі процеси у логічній послідовності, майстер грамотно проводить демонтаж старого та встановлення нового вікна, а також виносить демонтовані складові з приміщення.

Склопакет вимагає установки двома майстрами

Як проводиться демонтаж старого склопакету

В отвір між віконною рамою і штапиком вставляється ніж або шпатель, щоб зрушити штапик з місця. Потрібно пройтися по всій довжині штапика. Потім дуже обережними рухами витягнути його, щоб не пошкодити віконний профіль. Так само видалити інші штапики. При цьому склопакет постійно фіксується руками в рукавичках або спеціальними присисальцями, коли справа доходить до останнього верхнього штапика. Тоді верхній край склопакета потрібно притримати пальцем та нахилити на себе. Однак не слід забувати, що склопакет досить важкий і вимагає роботи двох майстрів-професіоналів. Компанія “Балкони та Вікна” завжди відправляє на об’єкт двох фахівців, які швидко та якісно проводять демонтаж та установку склопакетів.

Як проводиться встановлення нового склопакету

Перед встановленням нового склопакету майстер перевіряє віконний отвір на відсутність пилу, бруду, фарби та інших забруднень. У нижній частині віконної коробки фіксуються установчі підкладки. На них встановлюється і центрується склопакет. Далі проводиться кріплення штапиків у зворотному порядку. Спершу фіксуємо короткі – верхній і нижній, а за ними – довгі вертикальні.

Гумовим молотком майстер обережно забиває кожен штапик у відповідний паз. Коли штапик потрапляє на своє місце, можна почути характерне клацання. Додаткова герметизація віконної конструкції не потрібна. На останньому етапі монтажу потрібно зафіксувати віконні стулки на рамі та обережно відрегулювати притискне зусилля.

Гумовим молотком майстер обережно забиває кожен штапик у відповідний паз

Переваги заміни вікон з компанією “Балкони та Вікна”

Основні переваги заміни пошкодженого склопакета у нас:

Якщо потрібно виконати заміну одного скла у склопакеті, це теж можливо. Кваліфікації наших майстрів вистачить навіть на ювелірну роботу. Однак така послуга буде коштувати набагато дорожче, якщо порівнювати із заміною повного склопакета. Це виправдані витрати, якщо йдеться про цінне скло. Наприклад, вітраж ручної роботи. У цьому випадку пошкоджений склопакет демонтується і відправляється на виробництво, де й відбувається заміна скла.

Пісня виконання всіх необхідних вимірів спеціаліст пропонує кілька варіантів

Компанія “Балкони та Вікна” надає своїм покупцям сучасну віконну продукцію високої якості за доступною ціною. Досвідчені фахівці швидко та професійно виконують демонтажні та монтажні роботи. На сайті компанії в електронному каталозі представлена продукція власного виробництва, що відповідає основним стандартам якості. Міцні та надійні віконні конструкції створюються для торгових центрів, офісів, готелів, ресторанів, квартир, будинків та інших споруд. На замовлення також можна виготовити вікна різних габаритів і форм.

Як замовити заміну вікон у Києві

Щоб замовити заміну склопакета у компанії «Балкони та Вікна», слід залишити заявку на сайті. Найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер, який уточнює деталі, узгоджує дату та час виїзду замірника. Після виконання всіх необхідних вимірів спеціаліст пропонує кілька варіантів. Можна, наприклад, вибрати теплоощадні склопакети, з якими зручно жити в теплому приміщенні та економити на опаленні у зимовий сезон.

Під час розрахунку вартості склопакетів спеціаліст буде брати до уваги:

Склопакет виготовляється і встановлюється фахівцями у строки, визначені менеджером. Так, кожен клієнт може отримати найкращий для себе варіант, який буде якісним, надійним і матиме тривалий термін експлуатації. Гарне та тепле вікно забезпечить комфорт у вашому приміщенні на довгі роки. Ми раді у цьому допомогти!

Замовити заміну склопакетів від компаниії Балкони та Вікна

Поділиться у соціальних мережах:

Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick