Контакти компанії
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
вул. Автозаводська 83 1-пов.
м.Київ Україна
,
Київська обл.
(04114)
E-mail: balkony.vikna@gmail.com
лого
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00

Пластикові вікна

Послуга "Мобільний офіс"

-
Немає можливості приїхати до нас в офіс? "МОБІЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР" приїде до Вас!

Послуга "Мобільний офіс"

-
Немає можливості приїхати до нас в офіс? "МОБІЛЬНИЙ МЕНЕДЖЕР" приїде до Вас!

вікна У багатьох сучасних житлових, офісних та виробничих приміщеннях встановлюються пластикові вікна, які відрізняються не лише естетично привабливим зовнішнім виглядом, а й високою якістю. Вони представлені у вигляді багатокамерних віконних систем, що включають безліч деталей, комплектації вікна: склопакет, профіль, фурнітуру. Ключовим елементом конструкції є профільна система – вона включає конкретну комплектацію, якої повинні дотримуватися компанії, що займаються складанням вікон. Від якості монтажу залежить термін служби, надійність, а також зовнішній вигляд виробу.

профільні системи - пластикових вікон

Сучасні пластикові вікна оснащені багатофункціональною фурнітурою, вона забезпечує виконання всіх вимог відкривання та закривання віконної рами в різних режимах. Склопакет має вигляд блоку, що складається з кількох стекол, між якими розташовуються герметичні камери. Цей елемент забезпечує безпеку, термоізоляцію та звуконепроникність. вікна.

Що впливає на вартість металопластикових конструкцій?


Ціни на пластикові вікна залежать не тільки від назви чи імені бренду, але й від профільної системи і того, як і на якому обладнанні буде зібрано Ваше вікно. На формування вартості надають вплив на наступні складові конструкції:

  • Форма вікна - прямокутна, трапеція, арка;
  • конфігурація - кількість частин, що відкриваються і не відкриваються;
  • якість пластику - в основному це товщина стінки профілю;
  • фурнітура - кільк. функцій та наявність протизламних деталей;
  • Колір - ламінація з однієї або двох сторін, а також у масі і т.д.

Профілі великого розміру матимуть вищу ціну. Це ж стосується і міцних, якісних конструкцій. ПВХ. Вартість формується з урахуванням кількості глухих і стулок, що відкриваються. Чим складніше виявиться конфігурація, тим вищою буде її ціна. Міцна, надійна фурнітура також оцінюється відповідно. Підсумкову ціну пластикових вікон підвищують використане в процесі їх виготовлення кольорове скло, ламіноване профілі, віконні рами нестандартної форми тощо


Якісні складові – запорука надійності та довговічності пластикових вікон


Віконний профіль є головним елементом пластикового вікна. Його тип залежить від того, в яких приміщеннях буде використовуватися металопластикова конструкція – у опалюваних або неопалюваних. Чотирикамерний профіль підійде для лоджій, балконів та інших приміщень, де немає потреби піклуватися про ефективне теплозбереження. П'яти та шестикамерні профілі забезпечують максимальну тепло- та звукоізоляцію, тому використовуються для скління житлових будинків та квартир. Фахівці нашої компанії радять використати профільні системи Rehau та WDS, надійність яких доведена на практиці. Високу якість підтверджують численні відгуки клієнтів та особистий досвід співробітників фірми. Фурнітура Maco також перевірена часом і заслуговує на довіру споживачів. Оснащені нею вікна здатні прослужити максимально довго. найменших збоїв у роботі. Наявність додаткових функцій та протизламних деталей збільшують загальну вартість конструкцій.


Ми пропонуємо найкращі металопластикові вікна в Києві, виготовлені з використанням склопакетів від великих, що мають надійну репутацію постачальників – Global Glass та Glas Trösch.


Ідеальний сервіс для клієнтів


Відомо, що зручність експлуатації та довговічність пластикових вікон залежать від правильності їх встановлення. Ми пропонуємо нашим клієнтам якісний монтаж, що включає поетапне проведення роботи. Після установки металопластикових конструкцій майстра демонструють їхню працездатність, виключаючи тим самим наявність дефектів.

Для зручності клієнтів договір про співпрацю з компанією, що передбачає покупку та встановлення пластикових вікон у Києві, можна укласти не виїжджаючи в офіс у будь-якому зручному для замовника місці.


Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick