Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Горизонтальні жалюзі

горизонтальні жалюзі в Києві

для захисту пластикових вікон від сторонніх поглядів і яскравого сонячного світла все частіше здійснюється за допомогою жалюзі на додаток до штор,портьєрів або замість тонування вікон. В принципі, такий вид захисту може застосовуватися і в звичайних дерев'яних віконних блоках.

переваги та недоліки жалюзі: найбільшою популярністю серед власників житла користуються алюмінієві горизонтальні жалюзі через свою невисоку вартість. До переваг горизонтальних жалюзі можна віднести легкість установки, щільність перекриття площі вікна і простота зміни освітленості. Як недолік можна згадати накопичення пилу на ламелях з необхідністю їх частого вологого прибирання.

класифікаційна характеристика горизонтальних жалюзі:
  • Ми із задоволенням відповімо
  • на Ваші запитання і допоможемо
  • прийняти правильне рішення!

основний розподіл проводиться за матеріалами ламелей. При їх виготовленні використовують такі матеріали: алюміній; дерево; тканина; бамбук.

по ширині ламелей виділяють вироби 16, 25, 50 міліметрів. Відповідно до конструкції розрізняють класичні і касетні вироби. Сьогодні горизонтальні жалюзі купити досить легко в нашому інтернет-магазині. Підбір матеріалу, ширини ламелей і конструкції можна здійснити на відповідних сторінках нашого сайту.

пластикові вироби відрізняються невеликою масою і різноманітністю колірних рішень. Для монтажу на сучасних вікнах досить часто використовуються алюмінієві жалюзі з різним кольоровим покриттям, що гармонує з кольором вікна і загальним інтер'єром приміщення. У деяких випадках зручно використовувати перфоровані ламелі, які мають множинні наскрізні отвори малого діаметра.

сьогодні горизонтальні жалюзі в Києві користуються хорошим попитом серед жителів і керівників офісів. У дорогих апартаментах часто використовують дерев'яні або бамбукові ламелі, які володіють природною поверхневою структурою використовуваного матеріалу і виглядають дуже естетично.

багато власників житла, офісів та інших приміщень можуть здійснити монтажні роботи з жалюзі самостійно. Для цього необхідно зробити завмер вікон, включаючи штапики, і придбати вироби з відповідною довжиною ламелей. Сам монтаж виконується досить просто, в результаті чого отримуємо захищені від яскравого сонячного світла вікна

Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick