Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Терасна дошка Bruggan

 • Терасні системи Bruggan — це елітна продукція від Бельгійського виробника.


  Матеріал, орієнтований на міжнародний ринок, виготовляється з високоякісної сировини, завдяки чому Bruggan показав себе одним з кращих виробників композитних терасних систем. Матеріал поєднує у собі як тактильні, так і унікальні естетичні особливості дерева.

 • Терасні системи Bruggan

  Дошка має відмінні експлуатаційні характеристики. Терасні системи Bruggan – екологічно чистий, міцний та стійкий до агресивного зовнішнього середовища матеріал.

 • Завдяки сучасним технологіям вдалося поєднати пластик і дерево. Нарешті стало можливим насолоджуватися лише перевагами дерева, забувши назавжди про його недоліки. Терасна дошка Bruggan має природну різноманітність дерев'яних текстур і має приємну кольорову гаму.


Терасна дошка terranson
 • Терасна дошка Terranson

  Terranson є найбільшим виробником деревно-композитних матеріалів з КНР.


  Завдяки унікальним властивостям матеріалу, продукція Terranson має потужність і елегантність, міцністю та екологічністю, красою та надійністю. При виготовленні профілю Terranson використовуються спеціально відібрані деревні та екологічно чисті полімерні волокна. ... Дізнатися більше

 • Терасна дошка LEGRO

  Терасна система Legro виробляється в Угорщині.


  Деревно-полімерні композити Legro - це чудова альтернатива матеріалам з дерева. Поєднання деревини та полімерів наділяють композит найкращими властивостями двох матеріалів. Композити Legro подарують вам надійність та красу, вологостійкість та практичність, а також прекрасний естетичний вигляд. ...Дізнатися більше

Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ: