Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Укоси з гіпсокартону

Монтаж оштукатурених та пофарбованих віконних укосів При ремонті квартир, коли проводиться заміна віконних блоків, важливо розібратися, як краще облаштувати віконні укоси. Їх зовнішній вигляд істотно впливає на загальний інтер’єр приміщення, природне освітлення, а правильний монтаж допоможе заощадити тепло і запобігти протягам.

Наші послуги включають різноманітну обробку вікон. Це може бути традиційна штукатурка з подальшим фарбуванням, гіпсокартонні укоси, ПВХ сендвіч-панелі або дерево. Кожен з цих методів має свої переваги – потрібно лише вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Що таке «схили»?

Цей професійний термін позначає частину стіни, яка примикає до віконного блоку з усіх боків, крім нижньої. Вони бувають внутрішніми, виходячи в приміщення або зовнішніми, що виходять на вулицю. Їх також розрізняють за формою – косі або прямі. В даному випадку ми розглядаємо внутрішні укоси. У більшості старих квартир є оштукатурені віконні укоси. І з часом штукатурка на цих схилах приходить в непридатність, кришиться, з’являються тріщини, лопається фарба, з’являються протяги. Їх потрібно відремонтувати. А ремонт старих укосів, без заміни вікон, як і при заміні віконних блоків, однаковий. Спочатку демонтують старі, зношені укоси, а потім встановлюють нові. Потрібно лише вибрати, як ми вже говорили, відповідний варіант.

Штукатурка та фарбування

Оштукатурювання укосів проводиться, якщо зазор між віконним блоком і прилеглою частиною стіни становить не більше 2 см. В даний час на будівельному ринку продаються різноманітні гіпсові штукатурні суміші. Такою штукатуркою добре герметизуються всі стики і шви, що сприяє економії тепла, а гіпс є екологічно чистим теплоємним матеріалом. Є тільки один мінус - це найдовший шлях, так як штукатурці потрібен час для висихання. Потім проводиться фінішна шпаклівка і знову висихання. Отже, приступати до фарбування можна буде лише через 2-3 дні.

Як зробити укоси з гіпсокартону

Набагато швидше виконати укоси вологостійким гіпсокартоном. Встановлюється, якщо зазор між віконним блоком і прилеглою частиною стіни більше 2 см. Монтаж гіпсокартонних укосів виконується за допомогою монтажної піни, яка заповнює весь простір між гіпсокартоном і стіною. Потім шпаклюються і фарбуються гіпсокартонні укоси.


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick