Авторизований
торговий партнер
Rehau в Києві

логотип rehau
  Графік роботи:
Пн-Пт: 10:00 до 18:00
Сб: 10:00 до 15:00
Обід с 13:00 до 14:00

Винос балкона по підвіконню

Як зробити винос по підвіконню на балконі чи лоджії?

Існує безліч способів виконання виносного балкона, головним у виготовленні вважається принцип надійності та довговічності конструкції. Для досвідченого зварювальника така конструкція є однією з найпростіших, у цій статті ми розкриємо деякі секрети, розказані безпосередньо нашими майстрами.

.... Іноді ми чуємо що конструкцію для виносного балкона (далі іноді називатимемо винос)може зробити будь-який. Сперечатись про правильність цього твердження ми не станемо, але хочемо внести деяку ясність, яка допомагає відрізнити професійного працівника від дилетанта любителя. У голові у майстра складена повна "картина" роботи - від початку і до кінця, всі дрібні деталі та можливі недоліки він бачить заздалегідь, що дозволяє виконати роботу максимально швидко, а якість роботи довести до максимуму. Любителю для виконання такого ж обсягу робіт потрібно в рази більше часу.

Про якісь дрібні деталі та можливі недоліки йдеться:

Замір вікон - до демонтажу та пристрою виносної конструкції. стиму замір лоджії Звичайно ми рекомендуємо спочатку зробити попередній замір, а вже після виготовлення виносу відправляти вікна на роботу. Але так виходить не завжди, адже в такому разі доводиться чекати 4 - 5 днів з відкритим балконом, а в зимовий час і в погану погоду це може принести деякі незручності. Якщо замовник вимагає скоротити терміни робіт, доводиться робити вимір як є. У таких випадках досвід вимірника виходить на передній план. Для правильного розрахунку висоти конструкції необхідно перевірити рівень парапету на наявність перекосу по горизонталі. Рідко можна зустріти рівний парапет, часто на додаток зустрічається ще й нерівна стельова плита, це створює різницю зазорів по ліву та праву сторону скління (рисунок №2).

Зустрічаються вигини парапету не тільки по горизонталі, але й у бік вулиці або вдома . Цей момент слід враховувати при вимірі підвіконня, так "пузо" у бік вулиці зменшить зазор між самим підвіконням і внутрішньою стінкою балкона на відстані вигину. Загалом слід якнайретельніше вивчити поверхню парапету; потрібно визначити заздалегідь можливі нерівності, які неможливо видалити, але які слід враховувати. На розмір підвіконня також впливає, як обшиватиметься частина балкона під склінням і який шар утеплювача ви збираєтеся використовувати. Порахувавши скільки займе обшивка з утепленням - додаємо до розміру підвіконня, щоб він не виявився коротшим.

Оцінка необхідності використання тих чи інших матеріалів для кріплення виносу. Складнішими - вважаються виносні конструкції на неметалевому парапеті, через неможливість закріпиться зварним швом. Як парапет в сучасних будинках застосовують панельні плити або цегляну кладку, в крайньому випадку кріплення можна здійснити за допомогою силового анкера. Швидше та зручніше виставити рівень для нового скління допоможуть заздалегідь підготовлені невеликі відрізки куточка або пластини. Водний або лазерний рівень покаже максимальну різницю, необхідну доповнити підготовленими заготовками.

Також нам знадобиться різьбовий прут (або болт), гайки та шайби:

різьбовий прут гайка шайба

За допомогою цього ми кріпитимемо куточки, простягаючи крізь сам куточок і плиту парапету різьбовий прут, гайки та шайби допоможуть стягнути куточок з плитою- тим самим щільно закріпиться.

Тонкий парапет (плита). Якщо товщина панелі менше 8 см, закріпиться силовим анкером пробиваючи плиту по товщині зверху вниз буде дуже складно, так як плита може кришитися і таке кріплення буде марно. Більшість таких плит має закріплений куточок по верх плити, привариться до нього не складає труднощів, а саме кріплення буде досить надійним. Але якщо того самого куточка немає, користуємося зовсім іншою технологією кріплення. Складного тут нічого немає, слід використовувати більше металу. По внутрішній поверхні плити, горизонтально опускаємо куточок або пластину на висоту отворів для кріплення зовнішніх куточків. Надалі ми стягнемо болтами зовнішню та внутрішню частину конструкції. Умісцях

Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick