Приємно жити у квартирі з гарними вікнами, які плавно відкриваються, не пропускають холоду та шуму, добре зберігають тепло і дарують власникам житла радість і комфорт. І в цьому далеко не останню роль відіграє віконна фурнітура, що є одним з головних елементів пластикового вікна. Вона має не менше значення, ніж склопакет або профіль. Її якість та надійність визначають правильну роботу всієї конструкції. І якщо фурнітура низької якості, пластикове вікно працюватиме погано. Від її роботи безпосередньо залежить комфорт та тривалість експлуатації вікна.

Сучасна віконна фурнітура працює за модульним принципом і складається з механічного приводу, нижньої та верхньої петель і групи механізмів спеціального призначення. Саме такий принцип забезпечує універсальність та відносно легку адаптацію фурнітури до профілів різних марок, що суттєво полегшує роботу майстрів.

Заміна віконної фурнітури
єлементи фурнітури

Принцип роботи віконної фурнітури простий. Ручка кріпиться на віконну стулку і дозволяє рухати приводом, здійснюючи прилягання стулки у трьох, чотирьох або більше місцях по периметру віконної рами. Конструкція, що забезпечує різні типи відкривання, захована в паз у торці стулки.

Види фурнітури і способи відкривання вікон

Існує декілька видів фурнітури для вікон, в залежності від способу відкривання, а саме:

Також важливим елементом фурнітури є петлі для стулок. Від ваги стулки залежить тип петель, який потрібно встановлювати. Це може бути 50, 80, 100, 130 кг тощо.

Є ще й додаткові елементи фурнітури, які збільшують функціональність балконних дверей та вікон. Мова йде про:

Мікроліфт для вікон

Кожна з цих комплектуючих важлива, і від її якості залежить, наскільки плавно і м’яко буде відкриватися вікно, а також щільність прилягання стулки.

Коли потрібна заміна фурнітури

З часом віконні конструкції можуть почати працювати недосконало. То стулка почала недостатньо щільно прилягати до рами, то ручка повертається не до кінця, то від рами тягне холодом. Що робити в цьому випадку? Змінювати всю конструкцію чи ремонтувати те, що є? Найкращим варіантом стане заміна віконної фурнітури. Адже за функціонал вікна відповідає саме вона.

Головними причинами такої заміни можно назвати:

Заміна віконної ручки

Заміна фурнітури не є таким тривалим і коштовним процесом, як заміна вікна. Він не потребує демонтажу віконної конструкції і виконується фахівцями прямо на місці. У більшості випадків навіть не потрібна повна заміна. Достатньо лише відрегулювати наявну фурнітуру або замінити її окремі елементи. Вартість таких послуг, наприклад, у Києві досить доступна і варіюється в залежності від складності необхідних робіт, марки фурнітури і побажань клієнта.

Як замовити послугу заміни фурнітури

Заміна фурнітури пластикових віконних конструкцій здатна вирішити велику кількість проблем, що виникають під час експлуатації вікон. Так заміна ущільнювача у вікнах, встановлення додаткових притисків та регулювання петель допоможе усунути продування і покращити теплозбереження вікна.

У разі потреби заміни фурнітури пластикових вікон у Києві потрібно залишити заявку на нашому сайті або зв’язатися з нашим менеджером. Кожен отримає детальну консультацію про різновиди фурнітури, можливі поломки, всі види робіт, які ми пропонуємо, і терміни їх виконання. Наші досвідчені майстри здійснюють повний спектр послуг, швидко і якісно вирішують будь-які проблеми, пов’язані з вікнами.

Заміна фурнітури пластикових вікон є однією з найпопулярніших послуг. Наші майстри мають великий досвід у цьому. Ми націлені на найкращий результат і ніколи не робитимемо зайвого. Про це свідчать численні позитивні відгуки наших клієнтів. Довірте нам ваше вікно і ваш комфорт, і будете задоволені.

  • Ми із задоволенням відповімо
  • на Ваші запитання і допоможемо
  • прийняти правильне рішення!
Вибір віконної компанії:

Обирайте компанію з відгуками від реальних людей

Відгуки в

4,8     59 відгуків

Оберіть Ваш балкон або вікно:

Знайдіть об'єкт, схожий на те, що Вам потрібно


Свіжі статті:

Залишилися питання?
Задайте їх менеджеру
викликати майстра
Отримати консультацію
або викликати майстра


Ми на мапі
 
 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ:

googleads и doubleclick